Anasayfa İŞ DÜNYASI Türkiye’nin ’50 Güçlü İş Kadını’ bir araya geliyor
İŞ DÜNYASI - 8 Aralık 2014

Türkiye’nin ’50 Güçlü İş Kadını’ bir araya geliyor

Fortune Türkiye’nin “50 Güçlü İş Kadını” listesinde yer alan başarılı yöneticiler Turkcell sponsorluğunda düzenlenecek iş yemeğinde bir araya gelecek.

Fortune Türkiye’nin bu yıl üçüncüsünü hazırladığı “50 Güçlü İş Kadını” listesinde yer alan liderler, 10 Aralık Çarşamba günü düzenlenecek VIP öğle yemeğinde Sunset Grill Bar’da bir araya gelecek.
 
Nikkei Mutlu Dergi Grubu bünyesindeki Fortune Türkiye’nin düzenlediği ve Turkcell’in sponsor olduğu VIP yemeğe, listede yer alan liderlerin yanı sıra Nikkei Mutlu Dergi Grubu Genel Müdürü Nüket Mutlu, Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş ve Türkiye’nin önde gelen kadın gazetecileri ve yazarları katılacak.
 
Fortune Türkiye’nin “50 Güçlü İş Kadını” listesinde yer alan yöneticiler, vizyon, uygulama becerisi ve liderlik yönleriyle öne çıkıyor. Liste, dört ana kritere göre hazırlanıyor. Kadın liderlerin ve yöneticilerin çalıştıkları şirketlerin büyüklüğü ve global ekonomideki önemi, kurumun performansı ve yönü, yöneticinin kariyer çizgisinde nasıl ilerlediği ve sosyal-kültürel kalkınmaya etkisi dikkate alınarak liste oluşturuluyor.

İlginizi Çekebilir

FOB nedir?

Fob kelimesi Free on board kelimesinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır. FOB deniz …