Hakkımızda

Fortuneturkey.com, Türkiye ve dünya gündeminden en yeni ve özel haberleriyle iş insanlarına referans olmak amacıyla kuruldu. Ekonomiden dünya haberlerine, piyasalardan, teknolojiye en yeni haberler fortuneturkey.com’da okuyucuyla buluşuyor. Fortuneturkey.com’un orta vadedeki en önemli hedefi iş ve finans dünyasının her zaman başvurabileceği dijital bir kütüphane yaratmak. 

Fortuneturkey.com, 2007 yılında Türkiye’de yayınlanmaya başlayan Fortune Türkiye dergisinin internet sitesi. Dünyada 120 ülkede 5 milyonun üzerinde bir okur kitlesine sahip olan Fortune, dünyanın en çok danışılan, en çok alıntı yapılan ve en çok ödül alan iş dünyası dergisi. Fortune, yayınladığı haberlerin doğruluğu, derinliği, analitik yönlerinin öne çıkışıyla tüm dünyada iş, finans ve teknoloji dünyası için bir referans olarak kabul ediliyor. 

Fortune Türkiye, “Türkiye’nin en büyük 500 şirketi”, “Türkiye’nin en güçlü kadınları”, “Yılın iş insanı”, “Türkiye’nin en beğenilen şirketleri”, “40 yaş altı 40” gibi referans niteliğinde çalışmalar yayınlıyor. 

Fortune Türkiye dergisi Group Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından yayınlanıyor. Group Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş., 2017 yılı ortalarında Group Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. ile Uzak Doğu’nun en büyük medya grubu olan Group Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin ortaklığıyla kuruldu. Group Medya ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. bünyesinde Fortune Türkiye’nin yanısıra InStyle Türkiye, InStyle Home ile bazı dijital haber portalları ve sektör dergileri yayınlanıyor.