Anasayfa Güncel Haberler Milli Takıma Yeni Sponsor
Güncel Haberler - 5 Şubat 2020

Milli Takıma Yeni Sponsor

DenizBank, tüm erkek Milli Futbol Takımları’nın ana sponsoru oldu. Bunun için banka ile Türkiye Futbol Federasyonu arasında üç yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı.

DENİZBANK başta futbol olmak üzere birçok spor branşına önemli yatırımlar yapıyor. Süper Lig, 1. ve 2. Lig’lerdeki spor kulüplerine destek veren banka, söz konusu yatırımlarıyla amatör spor takımlarının gelişimine ve Türkiye’nin spordaki varlığını güçlendirmesine katkı sağlıyor. Banka şimdi de tüm erkek Milli Futbol Takımları’nın ana sponsoru oldu.

“FUTBOLA DESTEK TOPLUMSAL DUYARLILIK”

DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş, “2014’ten bu yana Milli Takım banka sponsorluğunu ilk kez üstlenen banka olmaktan mutluluk duyuyoruz. Toplumun tüm kesimlerinin kenetlendiği bir platformda, futbol ekonomisini desteklerken, sosyal vazifemizi yerine getirmenin de kıvancını yaşıyoruz” diyor. Dört büyükler başta olmak üzere tüm süper lig takımlarını finansman, kart işbirlikleri ve sponsorluklarla desteklediklerini ifade eden Ateş, “Bugün ülkemizde yüz binlerce insanımızın ekonomik fayda sağladığı, büyüklüğü bir milyar doların üzerinde olan, kitleleri peşinden sürükleyen spor endüstrisi ve özellikle de sporun lokomotifi olarak gördüğümüz, amatör ve olimpik dallara en fazla kaynak aktarımı sağlayan, dolayısıyla gençlerimizin spor ile buluşmasının yolunu açan futbolu desteklemeyi topluma karşı ödevimiz addediyoruz. Futbol Federasyonu’muz ile yaptığımız anlaşma işte bu yüzden bizim için çok kıymetli” diyor.  

“GÜCÜMÜZ ARTTI”

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ise, “Türk sporuna değerli yatırımlarda bulunan DenizBank ile yeni bir yolculuğa çıkmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu destek, Avrupa Futbol Şampiyonası finalleri öncesinde, bizleri daima gururlandıran A Milli Takımı’mızın gücüne güç katacak” diyor.

Finans dünyasının köklü bankalarından DenizBank ile çok önemli bir iş birliğine imza atmanın heyecanını yaşadıklarını belirten Özdemir, “Türk sporuna değerli yatırımlarda bulunan DenizBank ile yeni bir yolculuğa çıkmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. DenizBank, Avrupa Şampiyonası finallerinde mücadele edecek A Milli Takımımızın sponsorları arasına giriyor. Bu anlaşma vesilesiyle değerli katkıları ve bizlere duydukları güven için DenizBank’a çok teşekkür ediyoruz. Kendilerinin bu destekleri, Avrupa Futbol Şampiyonası finalleri öncesinde, bizleri daima gururlandıran A Milli Takımımızın gücüne güç katacaktır. İnşallah DenizBank ve tüm sponsorlarımızla birlikte, önümüzdeki turnuvalarda istikrarlı başarıyı yakalayıp büyük hedeflerimize ulaşacak ve ülkemize önemli mutluluklar yaşatacağız” diyor.  

İlginizi Çekebilir

İndeks Bilgisayar, Hem Ürün Gamını Hem İş Modelini Değiştiriyor

İndeks Bilgisayar, Fortune 500 Türkiye listesinin gediklilerinden. İndeks Bilgisayar Genel…