Anasayfa İŞ DÜNYASI Anlık fiyatlarla döviz alıp satmada Türkiye Finans öne çıkıyor
İŞ DÜNYASI - 23 Mayıs 2018

Anlık fiyatlarla döviz alıp satmada Türkiye Finans öne çıkıyor

TFXTARGET mobil uygulamasıyla döviz ve kıymetli maden emtia piyasalarını eş zamanlı izleyip, 34 farklı kurdan anında işlem yapabilirsiniz.

Türkiye Finans, döviz ve kıymetli maden alım satım işlemlerinin en rahat şekilde yapılmasına imkân veren TFXTARGET platformu kullanıcılarının hayatını daha da kolaylaştıracak mobil versiyonunu geliştirdi. Türkiye Finans’ın yenilikçi yaklaşımının bir ürünü olan TFXTARGET sayesinde şubelere ve hatta internet şubesine bağlı kalmadan, akıllı telefonlardan hafta içi 5 gün 24 saat boyunca dünyadaki döviz ve kıymetli maden emtia piyasaları eş zamanlı izlenebiliyor ve 34 farklı kurdan anında işlem yapılabiliyor.
Akıllı telefon aplikasyonunun yanı sıra herhangi bir program indirmeye gerek kalmadan, web üzerinden kolaylıkla erişilebilen uygulama sayesinde kullanıcılar, akıllı telefonlar aracılığıyla platformun tüm özelliklerinden hafta içi her gün 24 saat boyunca mobil olarak faydalanabileceklerdir.
TFXTARGET aynı zamanda değerli madenlerde gram üzerinden alım satım işlemleri yapmaya olanak sağlayan yapısı ile sektörde tek olma özelliğini taşıyor.
TFXTARGET mobil uygulamasını App Store ve Google Play’den ücretsiz indirebilir, veya www.tfxtarget.com.tr adresinden hemen işlem yapmaya başlayabilirsiniz.
Yatırımlarınıza hız kazandırmak ve TFXTARGET kullanıcısı olmak için sizi en yakın Türkiye Finans şubesine hesap açtırmaya bekliyoruz. 
Türkiye Finans’tan Türkiye’de Bir İlk! 

İlginizi Çekebilir

Üçüncü Taraf Finansmanı, Türk Şirketleri Arasında Yaygınlaşacak

Hukukun finans ile birleşiminden doğan üçüncü taraf finansmanı, bir inovasyon olarak nitel…