Anasayfa Güncel Haberler Ticari Mobil Bankacılığını Yeniledi
Güncel Haberler - 31 Mart 2020

Ticari Mobil Bankacılığını Yeniledi

VakıfBank, Ticari Mobil Bankacılık uygulamasının işlem çeşitliliğini artırdı. Bu sayede ticari müşteriler barkodla vergi ödemeden, çek senet işlemleri ve kredi işlemlerine kadar pek çok işlemi online gerçekleştirebiliyor.

Vakıfbank Genel Müdür Yardımcısı Ferkan Merdan, “Dijital kolaylaştırır yaklaşımımızla müşteri talep ve beklentilerine uygun çözümler üretiyoruz. Bunlar sayesinde ürün ve hizmetlerimizin sayısı her geçen gün artırıyor. Şimdi de Ticari Mobil uygulamamızın alt yapısını güçlendirdik” diyor. Yapılan bu yenilik sayesinde Ticari Mobil Bankacılık uygulamasının işlem seti zenginleştirildi. Merdan, Ticari Mobil Bankacılık uygulamasının yeni ara yüzüyle ticaret erbabının işlerini daha kolay, hızlı ve güvenli hale getirdiğini söylüyor.

“TİCARETİ KOLAYLAŞTIRIYORUZ

Daha önce Ticari İnternet Bankacılığı’nı yenileyen VakıfBank, şimdi de
Ticari Mobil Bankacılık uygulamasını teknoloji trendlerine uygun olarak yeniledi. Alt yapısı güçlenen ve ara yüzü de daha kullanıcı dostu hale getirilen VakıfBank Ticari Mobil Bankacılık uygulaması ile artık daha çok işlem yapılabiliyor. VakıfBank müşterileri yeni ticari mobili, IOS ve Android telefonların uygulama güncelleme kanallarından, VakıfBank Mobil uygulamasını güncelleyerek kullanabilirler. Ticari Mobil ile müşteriler döviz işlemleri, üye işyeri ve kredi işlemleri, vergi ve SGK Ödemeleri gibi birçok ödemeyi yapılabiliyor. Aynı zamanda VakıfBank müşterileri, ticari kredi kartları ile nakit avans, peşine taksit, sözünle kazan ve kart borcu ödemesi gibi kart işlemlerini de yapabiliyor. VakıfBank ticari müşterileri uygulama kullanıcılarının hangi işlemleri yapabileceğini de önceden belirleyebiliyor. Üstelik bu işlemler için kullanıcılarına farklı işlem limitleri ve onaylama seçenekleri de uygulamada sunuluyor. Bu sayede işlemlerini güven içinde kolaylıkla Ticari Mobil bankacılık üzerinden gerçekleştirebiliyorlar.

İlginizi Çekebilir

Gazprom, Yunanistan ile 2030’a Kadar Kontrat İmzaladı

Rus enerji şirketi Gazprom’un Yunan Mytilineos Şirketler Grubu ile Yunanistan’a 2030’a kad…