Anasayfa LIFESTYLE Sirena Marine’den Yurtdışı Atağı
LIFESTYLE - 17 Şubat 2020

Sirena Marine’den Yurtdışı Atağı

Sirena Marine Avustralya ve Rusya pazarlarında yaptığı yeni distribütörlük anlaşmalarıyla faaliyet gösterdiği ülke sayısını hızla artırıyor.

KIRAÇA Holding bünyesinde faaliyet gösteren Sirena Marine, yurtdışı pazarlarda atağa hazırlanıyor. Aralarında İtalya, Fransa, İspanya, Hırvatistan, İsveç, Amerika, Meksika, Birleşik Arap Emirlikleri, Japonya, Tayland gibi pek çok ülkeye motoryat ihraç eden şirket şimdi de Rusya ve Avustralya pazarlarına giriyor.

GÜÇLÜ DİSTRİBÜTÖRLER

Sirena Marine Ticari Direktörü Ali Onger, “Avustralya ve Rusya pazarlarında güçlü iş ortaklarıyla çalışmak bizim global pazardaki büyümemizi daha da hızlandıracak” diyor. Yaptıkları her iki anlaşmayla bayi ağını genişleterek uluslararası pazarlarda büyümeye devam ettiklerini belirten Onger, “Türkiye’den dünyaya açılan küresel bir marka olma hedefi doğrultusunda dünyanın önde gelen şirketleriyle iş ortaklıkları yapıyoruz. İmzaladığımız her iki anlaşmayla Avustralya ve Rusya gibi iki önemli pazara güçlü bir giriş yaptık.  Avustralya ve Yeni Zelanda bölgesi için distribütörlük anlaşması imzaladığımız E-Yachts, 2005’ten bu yana Avustralya’ya getirdiği yenilikçi tekneler ve lüks motor yatları sunuyor” diyor. E-Yachts’ın Sidney, Melbourne, Gold Coast, Perth ve Auckland’da ofisleri ve showroomları bulunuyor. Şirket söz konusu anlaşma sonrasında ilk satışını Sirena 58 modeli ile yaptı. Şirketin Rusya pazarındaki distribütörü ise Premium Yachts. Premium Yachts kendi alanında tanınan bir firma.

ÖZEL TASARIMLAR

E-Yachts Genel Müdürü Peter Hrones, “ABD ve Avrupa’daki bazı büyük tekne fuarlarını gezerken binlerce tekne arasından bir tekneye dönüp ikinci kere baktığımda daha fazlasını araştırmaya değer olduğunu biliyorum. Sirena’yı 58, 64’ün ve 88’in Cannes’da tanıtımından bu yana yakından takip ediyorum. German Frers, Cor D.Rover ve Tommaso Spadolini gibi dünyanın en ünlü tekne tasarımcılarına sahip olan Sirena, E-Yachts’ın özel tasarımcı portföyüne mükemmel uyum sağlıyor. Bu yatları Avustralya ve Yeni Zelanda pazarına tanıtmak için sabırsızlanıyoruz” diyor.

İlginizi Çekebilir

Şişecam Topluluğu, V-Block Teknolojisiyle Bir İlke İmza Attı

Cam ve kimyasallar iş kollarında küresel bir oyuncu olan Şişecam Topluluğu, sahip olduğu A…