Anasayfa Güncel Haberler Sektöre Yön Veren Liderler ‘Kiğılı Talks’ta Buluşuyor
Güncel Haberler - 2 Ekim 2019

Sektöre Yön Veren Liderler ‘Kiğılı Talks’ta Buluşuyor

Erkek giyim markası Kiğılı, akademisyenlerden girişimcilere, fikir önderlerinden trendleri oluşturanlara, iş dünyasına yön verenlerden oyunu değiştirenlere birçok önemli ismi, ekim ayından itibaren Zorlu PSM’de Kiğılı Talks’ta bir araya getiriyor. Yeni nesil ekosisteminde hedef kitleyi bir araya getirmeyi amaçlayan etkinlik,  insanların hayatlarına dokunarak değer katmayı, hikayelerle ilham vermeyi ve merak edilen sorulara cevap bulmayı hedefliyor.

Türkiye’nin erkek giyim markası Kiğılı, kendi sektöründe bir “ilk”i gerçekleştiriyor. Erkek giyiminin öncü markalarından Kiğılı, Pazarlamasyon işbirliği ile  profesyoneller başta olmak üzere, ekonomi, moda, yaşam, sanat, teknoloji ve dijital dönüşümü yakından takip etmek isteyen herkesi “Kiğılı Talks” etkinlik serisinde bir araya getiriyor. 

İlki Ekim ayında, “Fikirleriyle heyecan yaratanlar” mottosuyla start alacak Kiğılı Talks kapsamında, yaptıkları, fikirleri ve deneyimleri ile sektörde fark yaratanlar sahnede olacak. Ekosistemdeki insanları bir araya getirmeyi amaçlayan etkinlik, profesyonellerin entelektüel derinliğini artırarak, onlara ilham vermeyi ve hayatlarına dokunmayı hedefliyor.  

SEKTÖRÜNÜN DUAYENLERİ YER ALACAK

Yeni nesil buluşma serisi ‘Kiğılı Talks’ta, içerisinde medyadan, pazarlamaya, teknolojiden, perakende sektörüne kadar uzanan profesyonellerin bulunduğu konuşmacılar yer alacak.

İlki 15 Ekim saat 19:00’da Zorlu PSM Sky Lounge’te düzenlenecek buluşmada, Trend Avcısı M.Serdal Kuzuloğlu ve FutureBright Yönetici Ortak Akan Abdula ‘New Gen Publishers Day’ de profesyonellerle bir araya gelecek. 2020 Nisan ayına kadar her ay farklı bir konu başlığı ile gerçekleştirilecek etkinlikler ücretsiz olarak düzenlenecek.

İlginizi Çekebilir

F500 Şirketlerinin İhracatı TL Bazında Arttı, Dolar Bazında Düştü

Fortune 500 Türkiye şirketlerinin toplam ihracatı 2019 yılında bir önceki yıla göre TL baz…