Anasayfa TÜRKİYE Şampiyonlar Ligi Finali Cüneyt Çakır’ın
TÜRKİYE - 18 Mayıs 2015

Şampiyonlar Ligi Finali Cüneyt Çakır’ın

Kulüpler bazında Avrupa'nın 1 numaralı futbol organizasyonu olan UEFA Şampiyonlar Ligi finaline Türk hakem Cüneyt Çakır atandı.

Kulüpler bazında Avrupa’nın 1 numaralı futbol organizasyonu olan UEFA Şampiyonlar Ligi finaline Türk hakem Cüneyt Çakır atandı.
ürk hakemliğinin gururu Cüneyt Çakır, Avrupa’nın kulüpler bazında 1 numaralı organizasyonu olan UEFA Şampiyonlar Ligi finaline atandı.
İspanya’nın Barcelona ile İtalya’nın Juventus takımları arasında oynanacak final karşılaşması, 6 Haziran’da Almanya’nın başkenti Berlin’de yapılacak.
2014 Dünya Kupası’nda da görev alan Cüneyt Çakır’ın UEFA Şampiyonlar Ligi finaline atanması, Türk hakemliğinin geldiği en üst nokta olarak kabul ediliyor.
UEFA’nın resmi internet sitesinde yapılan açıklamaya göre, 38 yaşındaki başarılı hakemimizin yardımcılıklarını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak.
Dördüncü hakemliğini İsveçli hakem Jonas Eriksson’un yapacağı dev finalin 5. hakemi Hüseyin Göçek, 6. hakemi ise Barış Şimşek olacak. Yedek asistan hakem ise Mustafa Emre Eyisoy olarak açıklandı.

İlginizi Çekebilir

Çinli Akıllı Telefon Üreticisi Realme Amazon.com.tr’de

Çinli akıllı telefon üreticisi Realme Türkiye’deki faaliyetlerine başladı. Fiyat performan…