Anasayfa Güncel Haberler Pronet, Türkiye’deki Operasyonlarını Sonlandırma Kararı Alan Prosegur’un Üyelerini Devraldı
Güncel Haberler - 14 Kasım 2019

Pronet, Türkiye’deki Operasyonlarını Sonlandırma Kararı Alan Prosegur’un Üyelerini Devraldı

İki firma arasında yapılan anlaşmaya göre Prosegur üyelerinin kullandığı sistemler Pronet sistemleri ile değiştiriliyor.

Bir süre önce global yönetimin aldığı kararla Türkiye’deki operasyonlarını sonlandıran, dünya çapında 550.000’den fazla kullanıcısı bulunan Prosegur ve Pronet arasındaki anlaşmanın detayları açıklandı. Anlaşmaya göre Prosegur üyelerinin kullandıkları sistemler Pronet’in sistemleri ile değiştiriliyor.

Prosegur, müşterilerine yolladığı mesajda; müşterilerinin söz konusu karar nedeniyle mağdur olmaması ve yüksek teknolojik ürünleri kullanmaya devam edebilmesi için sözleşmelerini, Türkiye’de faaliyet gösteren firmalar arasında; sundukları üstün teknolojik ürün, altyapı ve servisi devam ettirebilecek tek firma olan Pronet’e devrettiklerini bildirdi. Prosegur üyeleri bu anlaşma ile mali bir yükümlülük altına girmeyecek, sözleşme dahilinde ödemekte oldukları ücret herhangi bir değişikliğe uğramadan geçerli olmaya devam edecek.

Prosegur ile gerçekleştirdikleri anlaşmaya dair değerlendirmelerde bulunan Pronet Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ediz Habip, “Sunduğumuz yenilikçi güvenlik çözümlerimizle sektördeki liderliğimizi devam ettiriyoruz. En son teknolojik gelişmeleri takip ediyor, tüketicilerin değişen ihtiyaçlarına cevap veren ürünler sunuyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz üstün teknoloji, güçlü altyapı ve servis kalitemizle destek olmayı sürdürüyoruz. Gerçekleştirdiğimiz anlaşma kapsamında müşterimiz olan yeni kullanıcılarımızı yüksek müşteri memnuniyeti ile Pronet’in güvenli dünyasına kattık. Türkiye’de güvenlik alanında yenilikleri hayata geçirmeye devam edip müşteri portföyümüzü genişletmeyi sürdüreceğiz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Amazon, Pandemi İçin Yaratıldı

RAKAMLARLA AMAZON SATIŞ GELİRİ 280.5 MİLYAR $ KÂR 11.6 MİLYAR $ ÇALIŞAN SAYISI798,000 Çevi…