Anasayfa Güncel Haberler Management Centre Türkiye’de üst düzey atama
Güncel Haberler - 15 Nisan 2019

Management Centre Türkiye’de üst düzey atama

Management Centre Türkiye (MCT),Aziz Emre Günel’in grup şirketlerinin CEO’luğuna atandığını duyurdu. Aziz Emre Günel, görevine resmi olarak Nisan ayında başladı.

Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Aziz Emre Günel, kariyerine 1995 yılında Unilever’da Satış Mühendisi olarak başladı. Aynı firmada Satış ve Pazarlama departmanlarında 7,5 sene boyunca yöneticilik yaptı.2002-2012 yıllarında PepsiCo International’da sırasıyla Satış Operasyon Müdürü, Bölge Satış Müdürü, Doritos Ruffles Grup Marka Müdürü, Türkiye Satış Direktörü ve Avrupa Yetkinlik Geliştirme Direktörü görevlerinde bulundu. Sonrasında Mondelēz International’da Kıdemli Satış Direktörlüğü görevini yürüten Günel, 2015 itibariyle girişimcilik ekosistemine katkı sağlamak amacıyla Getir’de Co-founder, BiTaksi, iCaked, Yuvarla, JukeBoxy gibi farklı start-up firmalarında yatırımcı ve mentor olarak yer aldı. Aynı amaçla kaleme aldığı “Ferrari’si Olmayanlar için Girişimcilik” isimli kitabıyla da 2017 yılında Platin Dergisi’nin “En iyi Girişimcilik Kitabı” ödülünü aldı. Aziz Emre Günel, girişimcilik çalışmalarıyla birlikte yürüttüğü Kale Holding’teki İcra Kurulu Üyesi ve CSMO görevlerinden sonra danışman olarak da yer aldığı Management Centre Türkiye’de 1 Nisan 2019 itibariyle grup şirketlerinin CEO’su olarak görev almaktadır.

Management Centre Türkiye (MCT) Şirket Ortakları Alper Utku, Tanyer Sönmezer ve Didem Gürcüoğlu Tekay, “Gerek kurumsal alanda gerekse teknoloji alanında güçlü bir tecrübeye sahip Aziz Emre Günel’in katılımı, yeni dönemde müşterilerimizle daha da yakın olmamızı, işimize daha güçlü değer katmamızı sağlayacak. Yeni, çevik ve yalın yapımızla endüstrimizde güzel bir örnek yaratmak istiyoruz ‘’ diye görüşlerini belirttiler.

İlginizi Çekebilir

Altının Kilogram Fiyatı Yükseldi

Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası’nda (KMKTP) standart al…