Anasayfa Güncel Haberler İş Portföy’ün, Quasar İstanbul Satış Koşulları
Güncel Haberler - 16 Ekim 2019

İş Portföy’ün, Quasar İstanbul Satış Koşulları

İş Portföy Quasar GYF,  Quasar İstanbul’daki 196 bağımsız birimden oluşan rezidans ve ofislerini, yüzde beş peşin, 50 aya kadar vadelendirme olanaklarıyla satışa sunuyor

İŞ PORTFÖY’ÜN gayrimenkul yatırım fonları çatısı altına giren, “İş Portföy Quasar GYF ilgili planlarını açıkladı. İş Portföy Genel Müdürü Tevfik Eraslan, “İş Portföy olarak, Türkiye ekonomisine doğrudan kaynak aktarırken yatırımcılara uluslararası standartlarda, güvenilir ve yenilikçi ürünler sunmayı sürdürüyor, gayrimenkul yatırım fonlarımıza yenilerini ekliyoruz” diyor. Bu doğrultuda İş Portföy, Quasar İstanbul’daki 196 bağımsız birimi alarak satışa çıkardı. Yüzde 5 peşinat ile 50 aya kadar fon bünyesinde vadelendirme olanaklarına sahip olan Quasar İstanbul’daki 1+1 daire fiyatlar 647 bin dolar, 2+1’ler 856 bin dolar, 3+1’ler 1 milyon 820 bin dolardan başlıyor. Projede sadece 2 adet bulunan 4+1 özel Penthouse dairelerin fiyatı yaklaşık 5 milyon dolar seviyesinde.

YÜKSEK GETİRİ POTANSİYELİ

Gayrimenkul yatırım fonları sektörüne liderlik etmeye devam ettiklerini vurgulayan Eraslan, “Bu süreçte Quasar İstanbul’da yer alan rezidans ve ofisler için yatırım fırsatı oluştuğunda gayrimenkul yatırım fonlarımızın portföyüne katmaya karar verdik. Uluslararası iş ortaklarımızın deneyimi ve İş Portföy’ün profesyonel yönetimi ile belirlenen yüksek getiri potansiyeli taşıyan gayrimenkul seçenekleri sunuyoruz” diyor. Quasar İstanbul, dünyada çok az projenin sahip olduğu bir ayrıcalıkla Alman Sürdürülebilir Bina Sistemi Sertifikası olan DGNB Gold Sertifikası’nı Türkiye’ye kazandıran ilk gayrimenkul projesi. Quasar İstanbul, evden çalışma konseptini tercih edenlere de Home Office’leri sunuyor. Kulenin 6. ve 12. katlarında 115 ile 190 m2 arasında değişen büyüklüklerde 1 veya 2 yatak odalı home office seçeneklerinden tercih yapılabildiği gibi ortak bahçe alanlarında da toplantı yapılarak Fairmont Hotel’in sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerden kullandığın kadar öde sistemiyle yararlanmak mümkün.

İlginizi Çekebilir

Yıldız Teknopark, Yapay Zeka Destekli Yazılımlarla Öne Çıkıyor

Yıldız Teknopark’ta faaliyetlerini sürdüren Yıldız Kuluçka firması Ayvos’un geliştirdiği y…