Anasayfa LIFESTYLE İdeal otelenize artık cebinizden ulaşabilirsiniz
LIFESTYLE - 27 Ağustos 2014

İdeal otelenize artık cebinizden ulaşabilirsiniz

Skyscanner otel alternatiflerini en iyi ve uygun şekilde arama, karşılaştırma ve rezarvasyon imkanı veren yeni mobil uygulmasını hayata geçirdi.

Skyscanner şimdi HotelApp mobil uygulamasıyla seyahat edeceklerin işlerini kolaylaştıracak bir olanak sağlıyor. Skyscanner seyahat araştırma süresini kısaltırken en hesaplı alternatifleri sunuyor.  Skyscanner’ın yeni mobil uygulaması HotelApp kullanıcıların otel arama süresini azaltmayı amaçlarken bu sürenin de daha zevkli bir hale gelmesini hedefliyor.
 
Çok uzun düşünmeden en uygun tatil cebinizde
Skyscanner HotelApp, gelişmiş özellikleri ile aynı zamanda kullanıcıların karar vermesini de kolaylaştırıyor. Uygulamada bulunan özel arama fonksiyonu sayesinde karşılaştırma kriterinin merkezinde fotoğraflar da bulunuyor. Kullanıcıların fotoğraflar arasında kolayca geçiş yapmaları ve seçenekleri karşılaştırmaları mümkün. Uygulama aynı zamanda ilgi alanlarına ve lokasyona göre harita görünümü sağlamakla kalmayıp daha sonra karar verebilmeleri için kullanıcılara “favori” seçeneği de sunuyor. Yan yana karşılaştırma seçeneği ile de alternatifler arasından en uygun oteli kolayca ve kısa sürede  seçmek mümkün oluyor.
 
Skyscanner Türkiye Pazarlama Müdürü Murat Özkök, uygulamayla ilgili şunları söylüyor ‘‘ Bir seyahat arama platformu olarak web sitemiz ile olduğu kadar mobil uygulamalarımız ile de seyahatseverlerin hayatını kolaylaştırıyoruz.  Geliştirdiğimiz kullanıcı dostu mobil uygulamalar ile tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de büyümeye devam ediyoruz. Uçak bileti arama uygulamamızdan sonra şimdi de kullanıcılarımıza tüm otelleri kolayca arayabilecekleri HotelApp’i sunuyoruz. HotelApp ile gücümüze güç katacağız, Türkiye’de büyümeye ve tercih edilmeye devam edeceğiz.’’
 
Seyahat etmek isteyen herkesin düşlerindeki oteli en kısa yoldan bulmalarını sağlayan Skyscanner HoteApp öncelikle iOS işletim sistemlerinde sonraki birkaç hafta içinde de Android üzerinden kullanılabilecek.
 
 

İlginizi Çekebilir

Dünyaca Ünlü Yıldızlar, GCC Kupası Ve FIFA Dünya Kupası Esnasında Doha’da Performans Sergileyecekler

Dünyaca ünlü süperstar Katy Perry, efsanevi müzik grubu Maroon 5, uluslararası Latin müzik…