Anasayfa Güncel Haberler Huobi Blockchain Türkiye Platin Üyeliğini Duyurdu
Güncel Haberler - 15 Ocak 2020

Huobi Blockchain Türkiye Platin Üyeliğini Duyurdu

Kripto para alım-satım platformu Huobi, Blockchain Türkiye Platformu’nun platin üyesi olduğunu duyurdu. Huobi bu üyelikle, Türkiye’deki blockchain gelişimini destekleyen ilk global kripto para alım-satım platformu oldu.

Huobi yerelleşme çalışmaları kapsamında Türkiye’ye özel tasarlanan yerel kullanıcı deneyimini hayata geçirdi. Türkiye’de yerel bir ekip kuran Huobi, mobil uygulaması ve web sitesini Türkçe dil seçeneğiyle kullanıcılara sundu. Huobi son dönemde Türkiye’deki varlığını Alphan Göğüş’ü Türkiye Genel Müdürü pozisyonuna atayarak güçlendirdi.

Huobi BCTR platin üyeliği ile, Türkiye’deki blockchain teknolojilerini güçlendirme çalışmalarında yer alacak.

Huobi Türkiye Genel Müdürü Alphan Göğüş BCTR Platin üyeliğiyle ilgili konuştu:

“ Blockchain, şeffaf ve güvenli oluşumu ile “geleceğin teknolojisi” olarak tanımlanıyor ve aynı zamanda yeni iş modellerinin oluşturulmasına yardımcı oluyor. Finans ve teknoloji sektörleri başta olmak üzere, yeni ürünler ve hizmetler geliştirmek için Blockchain teknolojilerine yatırımlar yapılıyor.

Huobi Türkiye olarak değişimi desteklemenin önemine inanıyoruz ve BCTR’ye üye olmaktan gurur duyuyoruz. Merkezi olmayan bir sistemde Türkiye’nin bölgesel liderliğini güvence altına almak için BCTR’nin vizyonunu destekliyoruz. ”

İlginizi Çekebilir

Borsada 15 Ayın En Büyük Yabancı Çıkışı

Borsa İstanbul’da yabancıların hisse senetlerini satıp çıkması uluslararası basının …