Anasayfa LIFESTYLE GastroClub uygulaması ile lezzet artık cepte
LIFESTYLE - 4 Eylül 2014

GastroClub uygulaması ile lezzet artık cepte

Beş şehirde 600’den fazla restoran, cafe ve barda yüzde 50’ye varan indirim sağlayan GastroClub’ın mobil uygulaması artık cep telefonlarında.

İstanbul, Ankara,İzmir, Bursa, Bodrum ve Çeşme’de yeni lezzet rotaları öneren GastroClub’ın mobil uygulaması başladı.
 
GastroClub’a üye olarak 5 şehirde 600’den fazla restoran, cafe ve barda yüzde 50’ye varan indirimleri, rezervasyon önceliği ve ikramlar gibi kişiye özel ayrıcalıkları ve yeni mekanları keşfetme imkanına sahip olabiliyorsunuz. IOS ve Android uygulama sayesinde bulunduğunuz yere en yakın GastroMekanları hızlıca bulabilir, restoran hakkında bilgi alabilir, seçtiğiniz mekanlardaki GastroClub ayrıcalıklarını hemen öğrenebilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz restoranlarda isterseniz üyelik kartınızı gösterebilir isterseniz akıllı telefonunuza yüklü olan GastroClub mobil uygulamasından anlık olarak Mobil Kartınızı üretebilirsiniz.
 
Üyelik kartını yıl boyunca sınırsız olarak kullanabiliyorsunuz. Aralarında Lacivert,Frankie, Aheste, Cochine, Karaköy Mana, Tike, Banyan,Vapiano, Feriye lokantası, Kydonia, Pera Thai ,Taps, Tektekçi, Liman Lokantası, La Mancha, Pizzeria Trio ,Burger House, Bej, Venge, Den Cafe, Harvard Cafe, Köşebaşı ve Zarifi gibi şehrin en şık ve lezzetli mekanlarının bulunduğu GastroClub dünyasına giriş yapmak gastroclub.com.tr adresinden online olarak mümkün.

İlginizi Çekebilir

Türk Oyun Şirketi Rollic Satıldı

Dünyaca ünlü oyun geliştiricisi Zynga Türk oyun firması olan Rollic’i 168 milyon dol…