Anasayfa Güncel Haberler fastPay’den Yeni Ödeme Yöntemi
Güncel Haberler - 4 Aralık 2019

fastPay’den Yeni Ödeme Yöntemi

fastPay, müşteri deneyimini artırmaya yönelik çözümler ile kendini yeniledi. Yeni eklenen özellikleri ve tasarımı ile daha kolay ve hızlı kullanıcı deneyimi sunan fastPay, ödeme seçeneklerine de bir yenisini daha ekledi.

Yeni sürümde kullanıcılar, ATM’den nakit para yükleyerek, banka kartından bakiye aktararak ya da kredi kartını tanımlayarak ödemelerini hızlı ve masrafsız gerçekleştirebilecek. Aynı zamanda fastPay’in sunduğu avantajlara yeni ara yüzü ile uygulamanın içinden rahatlıkla ulaşılabilecek.

Türkiye’nin ilk nakitsiz stadyumunu hayata geçiren, anlaşmalı iş yerleri ve e-ticaret ödemelerinde de hayatı kolaylaştıran fastPay, cep telefonunu yan çevirip, ekranda çıkan QR kodu ile ödeme yapma ve ATM’den kartsız para çekebilme özelliklerini de sunmayı sürdürüyor.

DenizBank’ın, bugün sektöründe bir “inovasyon merkezi” olarak konumlanmasında birincil faktör olan yenilikçi hamlelerine de önemli oranda borçlu olduklarının altını çizen  DenizBank Dijital Dönüşüm, CRM ve Değişim Yönetimi Grubu Genel Müdür Yardımcısı Umut Özdoğan, faaliyetlerinin merkezine yerleştirdikleri bu bakış açısıyla 22 senedir sektöre ilham verdiklerini belirtti. Özdoğan şöyle devam etti; “Nasıl daha basit ama daha etkili olabiliriz’ sorusu üzerinden, tüm ihtiyaçların zaman ve mekandan bağımsız karşılanabileceği, iş birliklerimizle çok daha fazla insanımıza hizmet sunabileceğimiz bir modele odaklanıyoruz. Dönüşümün devam ettiği günümüzde her jenerasyondan kullanıcıya ulaşmayı amaçlayan bir kurum olarak, fiziksel veya dijital alanlarda insanlara dokunduğumuz tüm noktaları birbirine entegre ettiğimiz fijital deneyimi müşterilerimize yaşatmayı hedefliyoruz. Bu noktada Türkiye’deki tüm banka kullanıcılarının faydalanabileceği ilk dijital cüzdan olarak geliştirdiğimiz fastPay’i yenilerken, ekosistemine dahil ettiğimiz iş birlikleri ile hizmet yelpazesini de geliştiriyoruz. En önemli ödevimiz, insan ihtiyacını doğru analiz etmenin yanında, o ihtiyacın en hızlı şekilde hangi kanaldan karşılanabileceğinin matematiğini yapmak. Bu noktada yenilenen fastPay ile çok daha fazla alanda kolaylıklar sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Şişecam Topluluğu, V-Block Teknolojisiyle Bir İlke İmza Attı

Cam ve kimyasallar iş kollarında küresel bir oyuncu olan Şişecam Topluluğu, sahip olduğu A…