Anasayfa Güncel Haberler Dünyaca Ünlü Yıldızlar, GCC Kupası Ve FIFA Dünya Kupası Esnasında Doha’da Performans Sergileyecekler
Güncel Haberler - 21 Kasım 2019

Dünyaca Ünlü Yıldızlar, GCC Kupası Ve FIFA Dünya Kupası Esnasında Doha’da Performans Sergileyecekler

Dünyaca ünlü süperstar Katy Perry, efsanevi müzik grubu Maroon 5, uluslararası Latin müzik yıldızı Maluma ve uluslararası müzik efsanesi Cheb Khaled, Katar’da gerçekleşecek olan FIFA Dünya Kulüpler Kupası esnasında 13-19 Aralık tarihleri arasında Doha’da sahne alacaklar.

Ayrıca, Orta Doğu bölgesinin en ünlü müzik yıldızlarından bazıları 8 Aralık’ta sona eren GCC Kupası finallerinde sahne alacak. 5-7 Aralık tarihleri arasında sahne alan kadroda Katarlı müzisyenler Fahad Al Kubaisi, Yara, Omar Al Abdallat, Ibrahim Dashti ve Rahma Riad bulunuyor.

Qatar Live başlıklı müzik etkinlikleri Katar Havayolları ve Katar Ulusal Turizm Konseyi (QNTC) tarafından düzenleniyor.

Organizatörler elektronik müzik tutkunları için 12 ve 20 Aralık tarihlerinde Daydream Festival’ini Katar’a getiriyorlar. Dünyaca ünlü festival her yıl dünyanın farklı yerlerinde gerçekleştiriliyor ve dans ve elektronik müzikte en iyi DJ’leri bir araya getiriyor. 12 Aralık’ta DJ’lerin kadrosunda Dimitri Vegas ve Like Mike, Robin Schulz, Sam Feldt, Matt Sochon ve Wankelmut var. Festivalde 20 Aralık’ta Afrojack, Kayıp Frekanslar, Mark Knight, Steff Da Campo ve Matt Sochon sahne alacak. Tüm etkinlikler için biletler 20 Kasım’dan itibaren qatarlive.qa adresinden satın alınabilir.

Katar Havayolları Grup İcra Kurulu Başkanı ve Katar Ulusal Turizm Konseyi (QNTC) Genel Sekreteri Ekselansları Sayın Akbar Al Baker, “Bugün Qatar Live müzik etkinliklerimizi başlatmaktan heyecan duyuyoruz ve önümüzdeki haftalarda bu fantastik müzikal yetenekleri Doha’da misafir etmek için sabırsızlanıyoruz. GCC Kupası ve bu müzik etkinlikleriyle aynı dönemde gerçekleşen FIFA Dünya Kupası ile birlikte hem şehrin sakinleri hem de ziyaretçiler için Doha’da olmak gerçekten heyecan verici olacak. Kutlamak için yolcularımıza Doha’ya özel ücretler ve paketler sunuyoruz. ”

Katar Havayolları, Doha’yı ziyaret eden uluslararası yolcular için Ekonomi ve Business Class uçuşlarında özel teklifler sunuyor. Ek olarak, Kuveyt ve Umman’dan seyahat eden ziyaretçiler için Qatar Airways Holidays, uçuşları, otelleri, havaalanı transferlerini ve konser biletlerini kapsayacak özel paketler sunuyor. Dünyanın geri kalanından seyahat edenler için oteller ve transferleri kapsayan paketler  Discover Qatar’dan edinilebilir. Qatar Airways’in özel teklifleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için 20 Kasım’dan itibaren qatarlive.qa’yı ziyaret edin.

İlginizi Çekebilir

Amazon, Pandemi İçin Yaratıldı

RAKAMLARLA AMAZON SATIŞ GELİRİ 280.5 MİLYAR $ KÂR 11.6 MİLYAR $ ÇALIŞAN SAYISI798,000 Çevi…