Anasayfa Desa Mağazaları Yeniden Kapılarını Açtı
8 Haziran 2020

Desa Mağazaları Yeniden Kapılarını Açtı

Türkiye’deki deri sektörünün öncüsü Desa, haziran ayı itibarı ile tüm hijyen koşulları sağlayarak mağazalarının kapılarını açtı.

Türkiye genelinde bulunan 59 mağazasıyla Desa, Sağlık Bakanlığı’nın ve Bilim Kurulu’nun yönlendirmeleri ile gerekli hijyenik koşullarını en üst seviyede tutarak 1 Haziran itibariyle mağazalarını yeniden açtı.

Desa Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Burak Çelet

Çalışanlarının ve müşterilerinin sağlığını korumak için mağazalarında aldığı önlemleri en üst seviyede tuttuklarını dile getiren Desa Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Burak Çelet; “Başta çalışanlarımız olmak üzere mağazalarımızı ziyaret eden her misafirimiz için ekstra önlemler aldık. Mağaza içinde yönlendirmelerimiz her noktadan görülebilecek şekilde konumlandı. Mağazalarımız düzenli olarak dezenfekte edilmektedir. Girişlerde müşterilerimizi el dezenfekte istasyonları karşılamaktadır. Tüm mağazalarımıza toplam metrekarelerinin belli bir oranından fazla ziyaretçi almamaya özellikle dikkat ediyoruz. “

“Mağazalarımızda 2 metrelik sosyal mesafe kuralı ile hareket ediyoruz. Kabinlerde maskeyle en fazla 10 dakika kalabiliyor. Ayakkabı denemeleri sadece tek kullanımlık deneme çoraplarıyla yapılmakta. Ödemelerde isteyen müşterilerimize temassız ödeme seçeneği de sunulmakta. Çalışanlarımızın sağlığı en az müşterilerimiz kadar önemli. Bu nedenle tüm çalışanlarımız maskeleriyle hizmet veriyor. Alınan tüm tedbir ve önlemlerle bu süreci çok daha kolay atlatacağımıza inanıyoruz.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Nokia, Sanayi İçin 5G’yi Geliştirdi

Dünyada 5G süreci işlerken Nokia’anın duyurduğu 5G SA endüstri için özel kablosuz ağ çözüm…