Anasayfa TÜRKİYE Davutoğlu Bahçeli ile görüşüyor
TÜRKİYE - 14 Temmuz 2015

Davutoğlu Bahçeli ile görüşüyor

AK Parti Genel Başkanı Davutoğlu ve beraberindeki heyet koalisyon görüşmeleri kapsamında MHP Genel Başkanı Bahçeli ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hükümeti kurmakla görevlendirilen AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, koalisyon görüşmeleri kapsamında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.
 
Bahçeli’nin TBMM’deki makamında gerçekleyen görüşmede, Davutoğlu’na Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, AK Parti Genel Sekreteri Haluk İpek, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, AK Parti Antalya Milletvekili Lütfi Elvan ve AK Parti Ankara Milletvekil Ertan Aydın; Bahçeli’ye ise Grup Başkanvekili Oktay Vural, Genel Başkan Yardımcıları Kenan Tanrıkulu ve Semih Yalçın, Genel Sekreter İsmet Büyükataman ile Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kalaycı eşlik ediyor.
 
MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Davutoğlu ve ekibini Meclis girişinde karşıladı ve odaya kadar eşlik etti.
 
Bahçeli,  Davutoğlu ve beraberindeki heyeti makam odasının kapısında karşıladı.
 
Basına kapalı gerçekleşen görüşme, 13.00’te başladı.
 
Davutoğlu’nun, görüşmenin ardından AK Parti Genel Merkezi’nde basın toplantısı yapması bekleniyor.
 
Genel Başkan Davutoğlu, koalisyon turları kapsamında yarın HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ ile görüşecek.

İlginizi Çekebilir

Borsada 15 Ayın En Büyük Yabancı Çıkışı

Borsa İstanbul’da yabancıların hisse senetlerini satıp çıkması uluslararası basının …