Anasayfa LIFESTYLE Crate and Barrel Acıbadem açıldı
LIFESTYLE - 1 Ekim 2014

Crate and Barrel Acıbadem açıldı

Amerikan mobilya, dekorasyon ve ev aksesuarı perakende zinciri Crate and Barrel, İstanbul’daki ikinci mağazasını Akasya Acıbadem’de açtı.

Ünlü mobilya, dekorasyon ve ev aksesuarı perakende zinciri Crate and Barrel, Zorlu Center’ın ardından İstanbul’daki ikinci mağazasını Akasya Acıbadem’de açtı.
 
Crate and Barrel Türkiye CEO’su Nur Akgerman; “Temelleri 1962 yılında Şikago’da atılan ve yarım asırda dekorasyon sektörünün öncü markasına dönüşen Crate and Barrel olarak, Avrupa’daki ilk mağazamızın kapılarını İstanbul’un yükselen alışveriş merkezi Zorlu Center’da açtık. İstanbul’daki ikinci mağazamız da Anadolu yakasının gözde alışveriş merkezi Akasya Acıbadem’de hizmet vermeye başladı. Toplam 4.000 metrekareye ulaşan mağazalarımızda bulunan 5.275 farklı çeşit ürünü Crate and Barrel’ı tutkuyla bekleyenlerin beğenisine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.
 
Akgerman, İstanbul mağazalarının yılsonuna kadar 500 bin kişi tarafından ziyaret edilmesini öngördüklerini söyledi.
 
İstanbul’un 9 ülkelik bölgesel bir operasyonun ilk halkası olduğunu vurgulayan Nur Akgerman; “Crate and Barrel olarak 5 yıllık büyüme planı paralelinde 9 ülkede, 30’a yakın mağaza açmayı hedefliyoruz. Kısacası; İstanbul, Crate and Barrel’ın bölgedeki yeni üssü olacak” ifadesini kullandı.
 
Crate and Barrel; Zorlu Center ve Akasya Acıbadem mağazalarında, yemek odasından yatak odasına, mutfaktan salona kadar her ihtiyaca yönelik mobilya, mutfak gereçleri, sofra takımları ve mevsimsel aksesuarları ile evlere şık ve keyifli dekorasyon çözümleri sunuyor.

İlginizi Çekebilir

“Tüm İş Süreçlerimizi Yenilikçi Bir Bakış Açısıyla Değerlendiriyoruz”

Fortune Agile Dönüşüm Hikayeleri yuvarlak masa toplantısına katılan Tüpraş İnsan Kaynaklar…