Anasayfa İŞ DÜNYASI CFO Summit finans liderlerini buluşturdu
İŞ DÜNYASI - 19 Nisan 2019

CFO Summit finans liderlerini buluşturdu

Fortune Türkiye ve DataExpert iş birliğiyle, mevcut küresel ekonominin ve iş yeri ortamının değişken doğasında CFO fonksiyonunun proaktif rolüne ve önemine dikkat çekmek amacıyla bu yıl dördüncüsü düzenlenen CFO Summit 2019 gündemi belirleyen başlıklarla yine güne damgasını vurdu. 

DataExpert ve Fortune Türkiye iş birliği ve BMI (Business Management Institute) organizasyonuyla düzenlenen Türkiye’nin Finans Liderleri Zirvesi- CFO Summit 2019 18 Nisan’da Hilton İstanbul Bomonti’de gerçekleşti. CFO Summit, Türkiye’nin finans-ekonomi alanında en önemli karar alıcılarını ve düşünce önderlerini ağırladı.

Albaraka Türk, QNB Finansbank ve Vodafone Business ana sponsorluğunda Koç Holding, Sabancı Holding, Eczacıbaşı Holding, Şişecam Topluluğu, Anadolu Grubu, Borusan Holding, Aselsan, THY, Vodafone, Acıbadem gibi Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin CFO’larına ödüllerinin verildiği Zirve, iş dünyasından önemli liderleri ve 20’nin üzerinde konuşmacıyı ağırladı. “Dalgalı Ekonomide Risk Yönetimi ve Yatırım Planlaması”, “Dijital Finansın Geleceği: Yapay Zeka & Çeviklik & Siber Güvenlik”, “Yeniden Yapılandırma ve Dönüştürme”, “Uluslararası Ticaret Ortamında Rekabet ve Büyüme” konuları düzenlenen panellerde masaya yatırıldı.

İlginizi Çekebilir

Üçüncü Taraf Finansmanı, Türk Şirketleri Arasında Yaygınlaşacak

Hukukun finans ile birleşiminden doğan üçüncü taraf finansmanı, bir inovasyon olarak nitel…