Anasayfa Güncel Haberler Başkentte Marka Festivali
Güncel Haberler - 17 Ekim 2019

Başkentte Marka Festivali

Ankara Ticaret Odası, 28-30 Kasım tarihleri arasında “Uluslararası Ankara Marka Festivali” düzenleyecek. Türkiye’nin en kapsamlı marka buluşmaları arasında gösterilen etkinliğin bu yıl dördüncüsü yapılacak

Uluslararası Ankara Marka Buluşmaları 28-30 Kasım tarihleri arasında ATO Congresium International Convention & Exhibition Center’da gerçekleştirilecek. İlk kez 2015’te Ankara Ticaret Odası tarafından “Ankara Marka Festivali” adıyla düzenlenen söz konusu etkinlik bu yıl uluslararası kimliği ve yeni ismiyle düzenleniyor.

İŞ, AKADEMİ, START-UP, SOSYAL MEDYA…

Altı ayrı salonda ve ortak alanlarda düzenlenecek etkinliğe iletişim profesyonelleri, start-up projeleri, iş ve akademi dünyasından isimler, sivil toplum kuruluşları, ticaret ve meslek örgütleri, yerel yöneticiler, üniversiteler ve sosyal medya fenomenleri katılacak. Marka olmanın değeri konusunda bilincin artırılabilmesi ve bu konuda her alandan sağlanabilecek bilgilerin paylaşılması için üç günlük geniş ve zengin bir programla on binlerce katılımcıyı bir araya getirilmesi hedefleniyor. Tarihte Gordion Düğümü anlatısı olarak yerini alan ve “Düğümü Çözenin Hakim Olacağı” kehanetinden ilham alınarak bu yıl “Düğüm Çözülüyor” teması adı altında gerçekleştirilecek etkinlikte marka olmanın değeri, markalaşma bilincinin oluşturulması ve arttırılması, küresel markalaşma, pazarlama ve pazarlama yönetimi, reklamcılık gibi markalaşma konularında eğitimler, yerli ve yabancı konuşmacılar, paneller, sergiler, imza günleri ve konferanslar düzenlenecek. Online kayıt ile katılımın ücretsiz olduğu etkinlik hakkında detaylı bilgiye www.markabulusmalari.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

JP Morgan: Doların “Rezerv Para” Statüsüne Tehdit Yok

JPMorgan stratejistlleri, doların daha da düşebileceğini, ancak bunun Goldman Sahcs’…