Anasayfa LIFESTYLE Babanızla Aranızdaki En Güzel Hediye: Hemington
LIFESTYLE - 8 Haziran 2020

Babanızla Aranızdaki En Güzel Hediye: Hemington

Premium erkek giyim markası Hemington, her yıl olduğu gibi bu Babalar Günü’nde de “ikinci ürün hediye” kampanyasıyla; hem babalarınıza hem de sizlere şıklığı hediye ediyor. Aradığınız Babalar Günü hediyesi tam karşınızda işte.

Her şeyin en iyisine layık babalar için, o özel hediyeyi Hemington 2020 İlkbahar Yaz koleksiyonundan seçmeniz unutulmaz olacak. Her parça özel seçilmiş tamamen doğal ipliklerden üretiliyor, keten ve merserize pamuk dokulara sahip tasarımları soğuk tuşeleri ile giyildiği andan itibaren de yaz aylarında teni rahatlatan etkisiyle ön plana çıkıyor.

Elegan çizgiler ve modern dokunuşlarla tasarlanan Hemington 2020 İlkbahar Yaz koleksiyonu, ikinci ürün hediye kampanyası ile hem kendiniz hem de babanız için mükemmel hediye alternatifleri sunuyor. Koleksiyon; ayrıntılı dokunuşlara sahip kusursuz detaylar, özenle seçilen doğal kumaşlar, ustalıkla işlenen tasarımlar ve renk kombinasyonlarıyla casual bir tarzı yansıtıyor.

Markanın 2020 İlkbahar Yaz koleksiyonunu yakından incelediğimizde; keten pantolon ve şortlar, kruvaze ceketler, özgün desenlerle tasarlanan emprime ve nakışlı tshirtler, keten ve pima pamuk gömlekler, yazlık ipek ve giza pamuk trikolar, gözalıcı renklere sahip deniz şortları ön plana çıkanlardan. Maskülen bir şıklık için ihtiyacınız olan her şey Hemington’da sizi bekliyor.

Babalar Günü “ikinci ürün hediye” kampanyası 1-21 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak.

İlginizi Çekebilir

Global 500’de Koç Geleneği Bozmadı

Fortune’un (US) dünyanın en büyük 500 şirketini sıraladığı Global 500 bu yıl 29’uncu kez y…