Anasayfa Güncel Haberler 6. Perakende Teknolojileri Konferansı, 1 Ekim’de Gerçekleşecek
Güncel Haberler - 20 Eylül 2019

6. Perakende Teknolojileri Konferansı, 1 Ekim’de Gerçekleşecek

Kategori Mağazacılığı Derneği tarafından düzenlenen 6. Perakende Teknolojileri Konferansı, 1 Ekim 2019’da perakende ve bilişim sektörünü bir araya getirecek.

Kategori Mağazacılığı Derneği (KMD) tarafından 1 Ekim 2019’da altıncı kez düzenlenecek olan “Perakende Teknolojileri Konferansı” öncesinde perakende sektörüne yön veren profesyoneller bir araya geldi. KMD Yönetim Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya KMD Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.

Toplantıda, perakende sektörünün güncel konularına ve sektörün yakın geleceğine ilişkin stratejilerine değinilirken, geleceğe yönelik ama aynı zamanda bugünün de önemli bilişim teknolojileri konularının tüm detaylarıyla konferansta ele alınacağı belirtildi. Perakende ve bilişim sektörü tedarikçilerinin bir araya gelerek önemli bir network ortamı oluşturulduğu aktarıldı.

Ekonomideki her türlü dalgalanmadan ilk etkilenen sektörün perakende sektörü olduğunu söyleyen KMD Yönetim Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım, zor dönemlerden geçtiklerini ancak, ülkenin dinamik yapısının bu günleri atlatmada en önemli kaynak olacağını  belirtti. Perakende sektörünün çözüm yolları arayışında teknolojinin önemli bir kaynak olduğunu aktardı.

İlginizi Çekebilir

Gazprom, Yunanistan ile 2030’a Kadar Kontrat İmzaladı

Rus enerji şirketi Gazprom’un Yunan Mytilineos Şirketler Grubu ile Yunanistan’a 2030’a kad…