iPad Versiyonu

Voscreen 2016'yı global başarı ödülüyle sonlandırdı

Voscreen, “teknoloji”, “eğitime yapacağı küresel katkı”, “büyüme potansiyeli” açısından Türkiye’de global alanda ödüle layık görülen ilk uygulama oldu


   
   
   
   
Add to Flipboard Magazine.
   
  FOTOĞRAF: Voscreen
3.1.2017
Voscreen 2016'yı global başarı ödülüyle sonlandırdı

Web ve mobil platformlar üzerinden kullanılabilen ücretsiz  dil eğitim uygulaması Voscreen kısa sürede sınırları aşan başarısına bir yenisini daha ekledi;  dünyaca ünlü Wharton Business School, UPENN ( USA ) tarafından düzenlenen “Reimagine Education 2016” elemesinde,  "En İyi Eğitim Uygulaması" kategorisinde Duolingo gibi bir devle ilk üçe girerek Bronz  ödülün sahibi oldu.
 
TÜRKİYE’DE GLOBAL ALANDA ÖDÜLE LAYIK GÖRÜLEN İLK UYGULAMA
Türünün ilk örneği olarak eğitim dönüşümüne global katkı sağlayan Voscreen, “teknoloji”, “eğitime yapacağı küresel katkı”, “büyüme potansiyeli” açısından iki ay süren değerlendirmeler sonucunda ilk üçe girdi ve Türkiye’de global alanda bu ödüle layık görülen ilk uygulama oldu.
 
VOSCREEN 2016 YILINDA 1.6 MİLYON KULLANICIYA ULAŞTI

App store’da en popüler eğitim uygulamaları arasında ilk sıralarda yer Salan Voscreen kurucusu ve yatırım ortağı  Deniz Dündar “Voscreen bugüne kadar 74 ülkeden 1.6 milyon kullanıcıya ulaştı ve Kolombiya’dan Suudi Arabistan’a birçok ülkede eğitim kurumları tarafından da kullanıldı. 2016 yılını ise  Türkiye için bir ilk olan başarıyla tamamladı. Amerika’nın Ivy League okullarından Wharton-UPENN tarafından düzenlenen Reimagine Education yarışmasında “En İyi Eğitim Uygulaması” kategorisinde aldığı Bronz ödülüyle Google’ın yatırımcısı olduğu 500+ milyon dolar değerindeki Duolingo gibi bir devle ilk üçe yerleşti. Uygulamanın en önemli özellikleri her yerde ve her zaman ulaşabilen eğlenceli, etkili, ücretsiz  video tabanlı uygulama olması, doğal öğrenme süreci üzerine temellendirilmiş bir yapısı olduğu için İngilizce öğrenenleri psikolojik açıdan oldukça rahatlatarak öğrenme motivasyonlarını arttırıyor olması. 2016 yılında uygulamaya kattığımız yine alanında bir çok uygulamaya ilham vererek öncü olacak markalara özel içerikleri eğitimlerimize entegre ederek oluşturduğumuz “Video İçerik Sponsorluğu (Voscreen Content Sponsorhip)” iş modelini geliştirdik. Önümüzdeki günlerde platformu güçlendirmeye ve Türkiye’ye ilkleri yaşatmaya devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.
 
VOSCREEN 28 ÜLKEDE “EN SIK KULLANILAN UYGULAMALAR” LİSTESİNİN BAŞINDA
Tasarımı, içerik yapısı ve çeşitliliğiyle bilgi havuzundan daha fazlasını sunan bir platform olması nedeniyle geniş kitleye ulaşan Voscreen’i en çok kullanan ülkeler arasında  Kolombiya, Polonya, Mısır gibi ülkeler yer alıyor.

Geliştirdiği linguistik algoritmalarla öğrenme sürecini de kişiselleştiren,  film fragmanlarından, TV şovlarına kadar hayatın içinden, güncel disiplinler arası içeriklerle zenginleştirilmiş uygulama, 21 dilde yayın yapmakta.
 
Türkiye’nin ilk global dijital eğitim platformu Voscreen uygulamasına Google Play, App Store ve Web üzerinden ücretsiz olarak ulaşılabiliyor.
 
   
   
   
   
Add to Flipboard Magazine.
   
   


İÇERİK HABERCİSİ

TEKNOLOJİ KATEGORİSİNE AİT EN GÜNCEL İÇERİKLERİNDEN HABERDAR OLMAK İÇİN
HEMEN E-MAİL LİSTEMİZE KAYIT OLUN
BENZER HABERLER

Twitter ilk çeyrek bilançosunu açıkladı
 
Uber, 2020'de uçan araçlarla hizmet verecek
 
İsveç nükleer enerji santrallerinin faaliyet ömrünü uzattı

 'Veri merkezi sektörü Türkiye'de hızla yükselecek'
 
eBay ilk çeyrek bilançosunu açıkladı
 
IBM'in net karı ve geliri ilk çeyrekte azaldı
TEKNOLOJİ KATEGORİSİNİN DİĞER HABERLERİ

Twitter iftiharla sunar: ‘Günün Uygulaması’ uygulaması
 
Turkcell'de Süreyya Ciliv’in teknolojik hayali gerçekleşti
 
Sosyal medya: evdeki şeytan, işyerinde melek mi?

Borsa İstanbul, teknoloji yatırımı ile geleceğe uzanıyor
 
Google ‘kendin pişir, kendin ye’ cep telefonu için gün sayıyor
 
Vestel, iç pazara odaklanarak yüksek kârlılık arıyor
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X