Anasayfa Güncel Haberler Oscar Ödülleri Töreni bu yıl sunucusuz gerçekleşecek
Güncel Haberler - LIFESTYLE - 12 Ocak 2019

Oscar Ödülleri Töreni bu yıl sunucusuz gerçekleşecek

Kevin Hart’ın ayrılışının ardından sunucusuz kalan 2019 Oscar Ödülleri töreni, 30 yıldır süren bir geleneği bozarak bu yıl sunucusu olmadan gerçekleşecek.

Bu yıl 91’si düzenlenecek Oscar Ödül törenin sunucusu olarak komedyen ve aktör Kevin Hart’ın ismi açıklanmış, ancak 48 saat sonra homofobik tweetleri tepki gören Hart sunuculuktan ayrılmıştı. Sonrasında Hart’ın dönüp dönmeyeceğine dair pek çok polemik ortaya çıkmış hatta Ellen Degeneres’in Akademi ile Hart arasında arabuculuğa soyunması konuyu daha da içinden çıkılmaz hale getirmişti.

AKADEMİ’DEN AÇIKLAMA

Akademi devam eden tartışmaya yazılı bir açıklama ile nokta koydu. Oscar töreninin bu yıl sunucusuz gerçekleştirileceği açıklandı.

FARKLI OLASILIKLAR GÜNDEMDE

1989’dan bu yana ilk kez sunucusuz olarak gerçekleştirilecek törenle ilgili yeni iddialar ortaya atılmaya başlandı bile.

MÜZİKAL PERFORMANSLAR OLACAK

Bunlardan birincisi prodüksiyon ekibinin bir dizi yıldızın sahneye çıkacağı bir program hazırlığında olduğun yönünde.

Başka bir iddia ise sunucunun olmamasının müzikal performanslara yansıyacağı ve En İyi Şarkı dalındaki adayların performans sergileyeceği yönündü.

AVENGERS EKİBİ SAHNEDE OLACAK

Töreni ödülleri takdim edecek isimlerin yönlendirmesi de beklenen bir başka durum.

İlgiyi arttırmak için Avengers oyuncularının törene dahil edileceği de konuşulanlar arasında. Serinin yeni filmi Endgame’in Nisan ayında vizyona girecek olması da fikrin öne çıkmasını sağlayan nedenlerden.

İlginizi Çekebilir

Temassız Teknolojiye İlgi Arttı

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını ile birlikte şirketler “temassız teknoloji…