Marmara Üniversitesi ile PwC arasında eğitim protokolü imzalandı

PwC ile Marmara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi arasında iki ayrı sertifika programını kapsayan eğitim protokolü imzalandı.


  FOTOĞRAF: Marmara Üniversitesi
14.12.2016
Marmara Üniversitesi ile PwC arasında eğitim protokolü imzalandı

PricewaterhouseCoopers Danışmanlık Hizmetleri Şirketi (PwC) ve Marmara Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi arasında Değişim Yaratacak İşletmeler için Yönetim Sertifika Programı ve Dinamik İş Çevresine Yönetici Olarak Hazır Olmak Sertifika Programı düzenlenmesi için 13 Aralık 2016 tarihinde eğitim protokolü imza töreni gerçekleştirildi.

Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nuran Cömert, PwC Ortağı Serhat Onan ve Merkez Müdürümüz Prof. Dr. Ahmet Yılmaz tarafından imzalanan protokol çerçevesinde 2017 yılının Mart ayında eğitimlere başlanması planlanıyor.

İngilizce İşletme Bölümü'nün koordinatörlüğünde, orta kademe şirket yöneticilerine yönelik olarak tasarlanan sertifika programlarının eğitimlerinde Marmara Üniversitesi öğretim üyelerinin yanında PwC şirketinden eğitimciler de yer alacak.

Törene İngilizce İşletme Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emine Çobanoğlu, aynı bölümden Doç. Dr. Müjdelen Yener, PwC Şirketinden Denetim Hizmetleri Direktörü Ramazan Yüksekkaya ile Pazarlama, İletişim ve İş Geliştirme Müdürü Aslıhan Dellaloğlu Karacalı ve Müdür Yardımcımız Yrd. Doç. Dr. Özgür Akpınar katıldı.

Değişim Yaratacak İşletmeler için Yönetim Sertifika Programı çerçevesinde; Stratejik Bilinç, Örgütsel Kültür, Bilgi Yönetim Sistemleri, Bilgi Güvenliği, Girişimcilik ve İnovasyon, Ar-Ge Teşvikleri, İnsan Kaynakları, Sosyal Güvenlik Mevzuatı ve İş Hukuku, Finansal Analiz ve UFRS-TMS dersleri verilecek. Dinamik İş Çevresine Yönetici Olarak Hazır Olmak Sertifika Programı kapsamında verilecek dersler ise şöyle: Stratejik Yönetim, Güncel İktisat, Rekabet Hukuku, Pazarlama ve Satış, Kurumsallaşma, Güncel Vergi Konuları, Yönetim Muhasebesi ve Bütçeleme, Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve Marka, E-İşletme ve Uzlaşma.HABERİ PAYLAŞ

 
 
 
 
 

 

 

 BENZER HABERLER

İstanbul'da FETÖ'nün TSK yapılanmasına soruşturma
 
Eski Maliye Bakanlığı çalışanlarına FETÖ operasyonu
 
FETÖ'nün iş dünyası yapılanması hakim karşısında

İçişleri Bakanlığında FETÖ operasyonu
 
Başbakanlık ve bağlı kuruluşlarda FETÖ operasyonu
 
Darbe girişimi ekonomiyi nasıl etkiledi?
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X