Anasayfa İŞ DÜNYASI İş’te KORO, Sendromsuz Pazartesi Zirvesi ile ses getirecek
İŞ DÜNYASI - 22 Nisan 2016

İş’te KORO, Sendromsuz Pazartesi Zirvesi ile ses getirecek

İŞ’te KORO'nun, 2.sini düzenlediği 'Sendromsuz Pazartesi Zirvesi 16' 9 Mayıs günü Grand Cevahir Hotel Convention Center'da gerçekleştirilecek.

İŞ’te KORO tarafından bu yıl 2.si düzenlenecek olan Türkiye’nin ilk ve tek şirket çalışan eğlence zirvesi konsepti olan Sendromsuz Pazartesi Zirvesi, 9 Mayıs 2016 Pazartesi günü Grand Cevahir Hotel Convention Center’da gerçekleştirilecek. Zirvenin söyleşi oturumu sonrasında, Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Unilever ve Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu çalışan ve yöneticilerinden oluşan karma koronun popüler müzik konserine, Sanatçı Levent Yüksel’in koro ile düeti de eklenerek eğlence doruğa çıkacak.

Türkiye’nin ilk ve tek çalışan motivasyon/eğlence zirvesi özelliğini taşıyan ‘Sendromsuz Pazartesi Zirvesi’ zirve konseptinde Şirketlerde, “Mutlu Ekip Kurma” ve “İyi Hissetmek” üzerine katılacak insan kaynakları yöneticileri ve uzmanlarla söyleşiler, şirketler korosu konseri, konser sonrası başarılı solist Sinem Aydıner’in canlı performansı ve İŞ’te KORO’nun birbirinden güzel sürprizleri yer alarak iş dünyasını büyüleyecek.

Sendromsuz Pazartesi Zirvesi’nde Türkiye’nin önde gelen 500 şirketinden insan kaynakları ve kurumsal iletişim yöneticileri başta olmak üzere, diğer pozisyonlardan da üst düzey 2200 kişilik davetli kitlesi olacak.

Program
9 Mayıs 2016 Pazartesi / Grand Cevahir Hotel Convention Center
17:00- 17:30 Açılış- Kayıt
17:30- 18:15 Söyleşi Oturumu 1 / “Mutlu Ekip Kurma”
18:30- 19:15 Söyleşi Oturumu 2 / “İyi Hissetmek”
19:30- 20:15 Kokteyl- Networking
20:30- 21:45 Şirketler Korosu Konseri feat.Levent Yüksel
21:45- 22:45 Canlı Performans Sinem Aydıner 22:45- 23:45 After Party

Kısaca İŞ’te KORO
2012 yılından günümüze değin aralıksız olarak şirket çalışanlarına popüler müzik koroları kuran İŞ’te KORO’nun ana hedefi, şirket motivasyon unsuru olarak görülmeye başlanan yaratıcı eğlence konsept çalışmalarının Türkiye’deki şirketlerde de yerini bulması. İŞ’te Koro, çalışan eğlence zirve konseptlerinde her türlü işbirliğine de açık olduğunu söylüyor. Şirketlerin insan kaynakları, kurumsal iletişim, iç iletişim ve pazarlama departmanlarında bulunan yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek olan ‘Sendromsuz Pazartesi Zirvesi’, Türkiye’nin farklı sektörlerden çalışanları için düzenlenen ilk motivasyon/eğlence zirvesi olma özelliğini taşıyor.

İlginizi Çekebilir

Pandemi, Çalışan Bağlılığını Arttırmak İçin Kurumlar Adına Çok Büyük Bir Fırsat

Pandemi ile beraber uzaktan çalışma, online toplantı, yarı zamanlı ofise gelme gibi kavram…