Golfçü işadamları CAN DOSTLARIMIZ için sahada

“Can Dostlarımız İçin Sahadayız” golf turnuvasında Serdar Candar, Yıldırım Demirören, Murat Dedeman, Tevfik Gür ve Cavit Yıldız sahada olacak.


  FOTOĞRAF: Arşiv
22.11.2017
Golfçü işadamları CAN DOSTLARIMIZ için sahada

Klassis Golf Kulübü’nün 2 Aralık Cumartesi günü düzenleyeceği “Can Dostlarımız İçin Sahadayız” isimli golf turnuvasında Serdar Candar, Yıldırım Demirören, Murat Dedeman, Tevfik Gür ve Cavit Yıldız gibi iş adamları minik dostlarımız için sahaya çıkacak.

Ülkemizde; bir yandan iklim ve çevre şartlarıyla mücadele eden, öte yandan toplum tarafından dışlanan ve türlü işkencelere maruz kalan sokak hayvanlarının yaşama tutunması 7’den 77’ye hepimizi yakından ilgilendiren bir konu haline geldi. Yıllardır hayvanseverlerin ve sivil toplum kuruluşlarının desteği ile hayatta kalabilen sokak hayvanları için el ele vermek vicdanı olan her birey için önemli bir sorumluluk halini aldı.

Bu sorumluluk bilinci ile sokak hayvanlarının yaşam savaşına dikkat çekmek, onların hayata tutunmalarına katkı sağlamak amacıyla ülkemizin en köklü kulüplerinden Klassis Golf Kulübü, 2 Aralık Cumartesi günü “Can dostlarımız için sahadayız” isimli golf turnuvasına imza atıyor. Herbiri başarılı birer golf oyuncusu olan, patili dostlarımızın sorunlarına duyarlı işadamlarından Serdar Candar, Yıldırım Demirören, Murat Dedeman, Tevfik Gür, Cavit Yıldız gibi isimlerin de katkıda bulunacağı bu özel turnuvanın hedefine ulaşıp tüm Türkiye’ye örnek teşkil etmesi ve toplumda duyarlılık yaratması hedefleniyor.  

Oldukça katı kuralları olan golf sporunun bu özel turnuvasında, minik dostlarımıza gelir elde etmek amacıyla yapılan her hatalı vuruş için oyuncular, 50 TL bağışta bulunarak vuruşunu yineleme hakkı kazanacak.
 HABERİ PAYLAŞ

 
 
 
 
 

 

 

 BENZER HABERLER

YSK'dan Digitürk kararı
 
Digiturk bazı TV kanallarını yayından çıkardı
 
Samanyolu Bank Asya hisse satışı için başvurdu

Gül'den Pensilvanya açıklaması: Kapandı o işler
 
'MOSSAD işbirliğini göremiyorlarsa yazıklar olsun'
 
‘Yasa dışı dinleme’ soruşturmasında 4 polis serbest
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X