EOH Turkey Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Nilsen Balata oldu

EOH Turkey Grup Şirketleri Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü görevine Nilsen Balata getirildi.


  FOTOĞRAF: Arşiv
27.11.2017
EOH Turkey Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Nilsen Balata oldu

EOH Turkey Grup Şirketleri Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü görevine Nilsen Balata getirildi. Uzun süredir ACRON Bilişim’de Pazarlama ve İletişim Yöneticisi olarak görev yapan Nilsen Balata, geçtiğimiz yıl Türkiye pazarına dahil olan EOH Turkey’in, Grup Şirketleri Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü olarak yeni görevine başladı.
 
ACRON Bilişim çatısı altında Pazarlama ve İletişim Yöneticisi olarak görev yapan Nilsen Balata, Kasım 2017 itibarıyla, Kuzey Afrika merkezli uluslararası bilgi teknolojileri şirketi EOH’in ülkemizdeki pazarlama ve iletişim faaliyetlerinin yöneticiliğini üstlendi.
 
EOH Turkey Grup Şirketleri Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü olarak yeni görevine başlayan Nilsen Balata, 2005 yılında Mersin Toros Koleji’nden mezun olduktan sonra, 2010 yılında Yeditepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü’nü tamamladı. Nilsen Balata sonrasında Barselona’da yer alan Universitat Autonoma de Barcelona’da Pazarlama alanında, 2011’de Master derecesi aldı.
 
İş yaşamına 2012’de Team Marketing Events şirketinde Pazarlama Uzmanı olarak başlayan Nilsen Balata, 2011 yılında ACRON Bilişim’de Pazarlama ve İletişim Yöneticisi olarak kariyerine devam etti. 2015 - 2016 yılları arasında uluslararası teknoloji şirketi Lenovo’da Pazarlama Uzmanı pozisyonunda görev alan Nilsen Balata, Kasım 2017’de EOH Turkey Grup Şirketleri Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü olarak atandı.
 
Profesyonel olarak tenisle ilgilenen Nilsen Balata ayrıca, seyahat, moda ve sinemayla ilgili gelişmeleri de yakından takip ediyor.   HABERİ PAYLAŞ

 
 
 
 
 

 

 

 BENZER HABERLER

AB bütçesinde Türkiye fonlarında kesinti
 
İngiltere, vize sistemini değiştiriyor
 
Schengen vizesine zam geliyor

AB, İtalya'ya yaptırım uygulayabilir
 
Avrupa Birliği'nde 'İtalya' krizi yaşanıyor
 
AB, İtalya'nın bütçe taslağını reddetti
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X