Çocuklarının yeni yaşını Muzipo Kids'te kutlayalım

Muzipo Kids, hazırladığı birbirinden keyifli ve neşeli parti konseptiyle çocuklar için unutulmaz bir doğum günü kutlaması gerçekleştiriyor.


  FOTOĞRAF: Muzipo Kids
14.12.2017
Çocuklarının yeni yaşını Muzipo Kids'te kutlayalım

 

 

 

 

Muzipo Kids eşsiz ve eğlenceli doğum günü partileriyle çocukların ve ailelerin tercihi olmaya devam ediyor. Çocuklar doğum günü partisi süresince; danslar, şarkılar, oyunlar ve fiziksel aktivitelerle dolu her yaşa uygun eğlencenin tadına varıyor.

Türkiye’nin ilk çocuk hareket üssü Muzipo Kids’lerde doğum günü partilerinde her biri 2 saat süren 3 farklı paket seçeneği bulunuyor. Her bir parti paketi; Karnaval, Rockstar, Dünya Turu, Gizli Ajan isimli parti konseptlerinde hazırlanabiliyor. Tüm paketlerde çocuklar için aktiviteler ve mekân süslemeleri Muzipo Kids tarafından gerçekleştiriliyor. İkram seçenekleri ve organizasyonlar ise paketlere göre değişkenlik gösteriyor. Muzipo Kids doğum günü partileri, 1-12 yaş arasındaki çocuklar için iki profesyonel eğitmen eşliğinde gerçekleştiriliyor.
Dip not: Grupanya üzerinden indirim oranı hakkı satın almadan önce Muzipo Kids merkezlerini arayarak tercih ettiğiniz tarih için rezervasyon uygunluğu alınız.
 
Detaylı bilgi için:  www.muzipokids.comHABERİ PAYLAŞ

 
 
 
 
 

 

 

 BENZER HABERLER

KKTC' den doğalgaz çıkışı
 
Türk perakende devleri yurtdışı yatırımlarla büyüyor
 
Finans piyasası terminallerine Matriks’ten 12 altın dokunuş

Gedik Yatırım 2018 Strateji Raporu açıklandı
 
Mutlu gülüşler için gülüş tasarımı
 
Perakande sektöründe programatik OOH ile satış artıran kampanya devri başladı
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X