Çocuklarının yeni yaşını Muzipo Kids'te kutlayalım

Muzipo Kids, hazırladığı birbirinden keyifli ve neşeli parti konseptiyle çocuklar için unutulmaz bir doğum günü kutlaması gerçekleştiriyor.


  FOTOĞRAF: Muzipo Kids
14.12.2017
Çocuklarının yeni yaşını Muzipo Kids'te kutlayalım

Muzipo Kids eşsiz ve eğlenceli doğum günü partileriyle çocukların ve ailelerin tercihi olmaya devam ediyor. Çocuklar doğum günü partisi süresince; danslar, şarkılar, oyunlar ve fiziksel aktivitelerle dolu her yaşa uygun eğlencenin tadına varıyor.

Türkiye’nin ilk çocuk hareket üssü Muzipo Kids’lerde doğum günü partilerinde her biri 2 saat süren 3 farklı paket seçeneği bulunuyor. Her bir parti paketi; Karnaval, Rockstar, Dünya Turu, Gizli Ajan isimli parti konseptlerinde hazırlanabiliyor. Tüm paketlerde çocuklar için aktiviteler ve mekân süslemeleri Muzipo Kids tarafından gerçekleştiriliyor. İkram seçenekleri ve organizasyonlar ise paketlere göre değişkenlik gösteriyor. Muzipo Kids doğum günü partileri, 1-12 yaş arasındaki çocuklar için iki profesyonel eğitmen eşliğinde gerçekleştiriliyor.
Dip not: Grupanya üzerinden indirim oranı hakkı satın almadan önce Muzipo Kids merkezlerini arayarak tercih ettiğiniz tarih için rezervasyon uygunluğu alınız.
 
Detaylı bilgi için:  www.muzipokids.comHABERİ PAYLAŞ

 
 
 
 
 

 

 

 BENZER HABERLER

Albayrak'tan vergi indirimi açıklaması
 
 Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'nın yankıları
 
Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı açıklandı

Piyasalar, Albayrak'ın enflasyonla mücadele programını bekliyor
 
Bakan Albayrak: Enflasyonla mücadele programı yarın açıklanacak
 
Ekonomi uzmanlarından Yeni Ekonomi Programı'na ilk yorumlar
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X