Anasayfa GÜNDEM Çocuklarının yeni yaşını Muzipo Kids’te kutlayalım
GÜNDEM - 14 Aralık 2017

Çocuklarının yeni yaşını Muzipo Kids’te kutlayalım

Muzipo Kids, hazırladığı birbirinden keyifli ve neşeli parti konseptiyle çocuklar için unutulmaz bir doğum günü kutlaması gerçekleştiriyor.

Muzipo Kids eşsiz ve eğlenceli doğum günü partileriyle çocukların ve ailelerin tercihi olmaya devam ediyor. Çocuklar doğum günü partisi süresince; danslar, şarkılar, oyunlar ve fiziksel aktivitelerle dolu her yaşa uygun eğlencenin tadına varıyor.

Türkiye’nin ilk çocuk hareket üssü Muzipo Kids’lerde doğum günü partilerinde her biri 2 saat süren 3 farklı paket seçeneği bulunuyor. Her bir parti paketi; Karnaval, Rockstar, Dünya Turu, Gizli Ajan isimli parti konseptlerinde hazırlanabiliyor. Tüm paketlerde çocuklar için aktiviteler ve mekân süslemeleri Muzipo Kids tarafından gerçekleştiriliyor. İkram seçenekleri ve organizasyonlar ise paketlere göre değişkenlik gösteriyor. Muzipo Kids doğum günü partileri, 1-12 yaş arasındaki çocuklar için iki profesyonel eğitmen eşliğinde gerçekleştiriliyor.
Dip not: Grupanya üzerinden indirim oranı hakkı satın almadan önce Muzipo Kids merkezlerini arayarak tercih ettiğiniz tarih için rezervasyon uygunluğu alınız.
 
Detaylı bilgi için:  www.muzipokids.com

İlginizi Çekebilir

Muzipo Kids Ağrı’lı çocuklara umut oldu

“Eğlenceli hareket” formatı ile spor algısını çocuklar için yeniden tanımlayan Muzipo Kids…