CFO Summit 2017'nin tarihi belli oldu

Finans dünyasının buluşma noktası CFO Summit, 11 Mayıs 2017 tarihinde Hilton Istanbul Bomonti Hotel’de gerçekleşecek.


  FOTOĞRAF: Arşiv
24.03.2017
CFO Summit 2017'nin tarihi belli oldu

BMI organizasyonunda düzenlenecek “CFO Summit” – 2017’de bu sene; CFO fonksiyonunun değer yaratma ve şirket stratejisi belirlemedeki rolü tartışılacak.
 
Finans sektörünün gündemindeki konulara paralel olarak belirlenen oturumlarda, 20’nin üzerinde Üst Düzey Konuşmacı ile; Yeni Dünya Düzeni ve Türkiye Ekonomisi, 2023’e Doğru Ekonomik Öngörüler, CFO’luktan CEO’luğa Liderlik Yolculuğu, Paydaş İlişkileri ve Değer Yönetimi’nde İş Ortağı Olarak CFO’nun Rolü, Şirket Satınalma, Birleşme, Devir ve Bölünme İşlemlerinde Kritik Başarı Faktörleri, Dijital Dönüşüm ve Çarpan Etkisi Yaratma başlıkları ele alınacak.
 
Yoğun katılım olması beklenen Zirve, 11 Mayıs Perşembe günü Hilton Istanbul Bomonti Hotel’de Albaraka Türk, QNB Finansbank ve Turkcell ana sponsorluğunda düzenlenecek.
 
Türkiye’nin önde gelen firmalarının CFO’ları ve üst düzey finans yöneticileri, finans-bankacılık sektöründe çalışan orta ve üst düzey yöneticiler, ekonomi-finans alanında uzman akademisyenler, uzman basın mensupları, düşünce önderleri, önde gelen ekonomist, stratejist, danışman ve sektör duayenleri Zirve’de yer alacak.
 
Detaylı bilgi için www.cfosummit.com.tr ’yi ziyaret edebilirsiniz.
 
Türkiye’nin En Etkin 50 CFO’su Belirleniyor
Fortune Türkiye ve DataExpert işbirliğinde gerçekleştirilen “En Etkin 50 CFO” araştırması bütün hızıyla devam ediyor. Mayıs 2017’de sonuçlanacak araştırmanın ayrıntıları www.enguclucfo.com  adresinden takip edilebilir.
 
Kapsamlı bir araştırma metodolojisi ile Türkiye’nin en büyük bin firmasının CFO’larının değerlendirildiği araştırmada, şirketlerin finansal performanslarının ve bireylerin kritik CFO başarı kriterlerindeki performanslarının danışma kurulu tarafından incelenmesiyle belirlenecek En Etkin 50 Finans Yöneticisi’ne ödülleri “CFO Summit” - 2017’de takdim edilecek.HABERİ PAYLAŞ

 
 
 
 
 

 

 

 BENZER HABERLER

Microsoft, iki oyun stüdyosu daha satın aldı
 
Microsoft kurucularından Paul Allen vefat etti
 
Microsoft ve Walmart’tan Amazon’a karşı ortaklık

Microsoft bulutların üzerinde
 
Microsoft'tan blockchain yatırımı
 
Microsoft dünyanın en değerli 3'üncü şirketi oldu
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X