Anlık fiyatlarla döviz alıp satmada Türkiye Finans öne çıkıyor

TFXTARGET mobil uygulamasıyla döviz ve kıymetli maden emtia piyasalarını eş zamanlı izleyip, 34 farklı kurdan anında işlem yapabilirsiniz.


  FOTOĞRAF: ARŞİV
23.05.2018
Anlık fiyatlarla döviz alıp satmada Türkiye Finans öne çıkıyor

Türkiye Finans, döviz ve kıymetli maden alım satım işlemlerinin en rahat şekilde yapılmasına imkân veren TFXTARGET platformu kullanıcılarının hayatını daha da kolaylaştıracak mobil versiyonunu geliştirdi. Türkiye Finans’ın yenilikçi yaklaşımının bir ürünü olan TFXTARGET sayesinde şubelere ve hatta internet şubesine bağlı kalmadan, akıllı telefonlardan hafta içi 5 gün 24 saat boyunca dünyadaki döviz ve kıymetli maden emtia piyasaları eş zamanlı izlenebiliyor ve 34 farklı kurdan anında işlem yapılabiliyor.
Akıllı telefon aplikasyonunun yanı sıra herhangi bir program indirmeye gerek kalmadan, web üzerinden kolaylıkla erişilebilen uygulama sayesinde kullanıcılar, akıllı telefonlar aracılığıyla platformun tüm özelliklerinden hafta içi her gün 24 saat boyunca mobil olarak faydalanabileceklerdir.
TFXTARGET aynı zamanda değerli madenlerde gram üzerinden alım satım işlemleri yapmaya olanak sağlayan yapısı ile sektörde tek olma özelliğini taşıyor.
TFXTARGET mobil uygulamasını App Store ve Google Play’den ücretsiz indirebilir, veya www.tfxtarget.com.tr adresinden hemen işlem yapmaya başlayabilirsiniz.
Yatırımlarınıza hız kazandırmak ve TFXTARGET kullanıcısı olmak için sizi en yakın Türkiye Finans şubesine hesap açtırmaya bekliyoruz. 
Türkiye Finans’tan Türkiye’de Bir İlk! 



HABERİ PAYLAŞ

 
 
 
 
 


BENZER HABERLER

"Türkiye, Avrupa'nın 1 numaralı kart pazarı"
 
2017 Türkiye'nin nakitsiz toplum hedefinde dönüm noktası oldu
 
TROY, mobil temassız ödeme çözümünü devreye aldı

Kasımda 59,4 milyar liralık kartlı ödeme yapıldı
 
Yabancı turistlerin kartlı ödemeleri yüzde 72 arttı
 
BKM'den dolandırıcılık uyarısı
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X