2015'te en çok seçimleri konuştuk

USMED, 2015’te sosyal medyada gündem olan konuları açıkladı. USMED ve Somera işbirliği ile yapılan çalışmada, seçimler fazlasıyla öne çıkıyor.


HABER: BÜLTEN
  FOTOĞRAF: Getty Images
24.12.2015
2015'te en çok seçimleri konuştuk

 USMED ve Somera 2015 yılı sosyal medya gündemini masaya yatırdı ve Twitter’da en çok konuşulan konuları listeledi.

İletişim Uzmanı, Sosyal Medya Danışmanı ve USMED PR ve Marka İletişimi Direktörü Nurhan Demirel, 2015 yılı sosyal medya gündemini değerlendirdi.

SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNİ SEÇİMLER BELİRLEDİ

2015 yılında Türkiye gündemini seçimler, siyasi gündem ve terör olayları belirledi. 7 Haziran ve 1 Kasım 2015 seçimleri öncesinde ve sonrasında Twitter’da 33,350,16 tweet atıldı. 2015 yılı bütün dünyada terör olaylarının gündem olduğu, savaşların ve mülteci sorunlarının baş gösterdiği bir yıl oldu.
Türkiye’de ve dünyada yaşanan terör olayları binlerce insanın ölmesine neden olarak, sosyal medyanın da gündemini oluşturdu. Ankara, Suruç ve Paris patlamaları, Dağlıca ve Charlie Hebdo saldırısı ile Savcı Mehmet Selim Kiraz’ın şehit edilmesi en çok konuşulan konular arasındaydı. Cizre, Sur, Silopi ve Nusaybin’de uygulanan sokağa çıkma yasakları da sosyal medyanın gündeminde yer aldı. HABERİ PAYLAŞ

 
 
 
 
 

 

 

 BENZER HABERLER

Finansal kesim dışı firmaların net döviz açığı azaldı
 
Finans dışı firmaların döviz açığı 211.4 milyar dolar
 
Finans dışı firmaların net döviz açığı arttı

Finans dışı şirketlerin döviz açığı 197.7 milyar dolar
 
Finans dışı firmaların net döviz açığı azaldı
 
Finans dışı firmaların döviz açığı arttı
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X