Anasayfa TÜRKİYE Zorlu Center ve THY işbirliği binlerce mil kazandıracak
TÜRKİYE - 5 Eylül 2014

Zorlu Center ve THY işbirliği binlerce mil kazandıracak

Zorlu Center ve Türk Hava Yolları’nın yeni kampanyası, 150 TL ve üzerindeki alışverişe tam 4 katı mil kazandırıyor.

Zorlu Center, Türk Hava Yolları’yla çok özel bir kampanyaya imza attı. Türk Hava Yolları Miles&Smiles Programı’yla birlikte düzenlenen bu kampanya kapsamında, Zorlu Center’dan tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri her alışverişten, alışverişin 4 katı kadar mil kazanılacak. Hiç bir banka kredi kartına bağlı olmayan ve ister nakit ister kredi kartı ile yapılacak her türlü harcamayla katılınabilen bu kampanyada, 12 bin 500 TL ve üzeri harcamalarda ekstra 10 bin mil daha eklenecek.
 
5 Eylül 2014 – 7 Ekim 2014 tarihleri arasında, AVM açılış kapanış saatleri olan saat 10.00’dan – 22.00’ye kadar,  Zorlu Center içindeki mağazalar, restoranlar, SPA hizmeti ve Zorlu Center Performans Sanatları Merkezi gişelerinden tek seferde minimumda 150- TL (yüz elli Türk Lirası) ve üzeri tutarda yapılmış alışverişlerde, alışveriş tutarının her 1TL’si (bir Türk Lirası) karşılığında Türk Hava Yolları Miles&Smiles Programı’ndan 4 (dört) Mil kazanmak mümkün.
 
7 Ekim 2014 tarihinde AVM kapanış saatine kadar yapılan tüm harcamalara ilişkin fiş/faturalar, en geç 8 Ekim 2014 tarihinde AVM kapanış saatine kadar kampanyaya katılım için kampanya standlarına ibraz edilebilecek. Kampanyadan faydalanabilmek için tek seferde, yapılan alışverişte elde edilen fiş/fatura ile minimum 150- TL (yüz elli Türk Lirası) ve üzeri bir tutar harcanmış olması gerekiyor.
 
Kampanya boyunca birden fazla fiş/fatura ibraz edebiliyor. Kampanyaya katılan müşterilerin, kampanya tarihleri arasında, toplamda her 12.500- TL’lik (onikbinbeşyüz Türk Lirası) harcaması karşılığında, hak kazandıkları mil adedine ek olarak kendilerine, ekstradan 10.000 (on bin) hediye mil veriliyor.
 
Kampanya kapsamında kazanılan miller ve hediye miller 9 Kasım 2014 tarihi itibariyle, müşterilerin belirttikleri Miles & Smiles TK numarası ile başlayan Miles & Smiles Mil Yükleme Servisi tarafından hesaplarına otomatik olarak yükleniyor. Kampanyaya katılan müşteriler, ibraz edilen her bir fiş/fatura başına kazandıkları milleri ve toplam bakiyelerini, her işlem sonrası gönderilecek SMS üzerinden de takip edebiliyorlar.
 
Kampanyadan sadece Türk Hava Yolları Miles & Smiles üyeleri faydalanabiliyor. Miles & Smiles üyesi olmayan müşteriler, Zorlu Center içinde belli noktalarda yer alan kampanya stantlarında Miles & Smiles üyesi olabiliyorlar.
 

İlginizi Çekebilir

Merkez Bankası’ndan likitide hamlesi

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB), piyasa yapıcı bankalara açık piyasa işlemleri çe…