Anasayfa GÜNDEM Ziylan Grup’un Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Kemal Ömerci oldu
GÜNDEM - 30 Kasım 2016

Ziylan Grup’un Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Kemal Ömerci oldu

Ziylan Grup’un Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü, pazarlama sektöründeki başarıları ve deneyimiyle tanınan Kemal Ömerci oldu.

İş dünyasında 22 yıllık deneyimiyle başarılı işlere imza atan Kemal Ömerci, Ekim ayı itibariyle Türkiye ayakkabı sektörünün lider ismi Ziylan Grup’un “Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğü görevine getirildi.

Perakende sektöründe başarılı bir kariyere sahip Ömerci, Ziylan Grup bünyesinde pazarlama ve kurumsal iletişim süreçlerinden sorumlu olacak.

22 yıllık sektör deneyimi
İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat Bölümü’nden mezun olan Kemal Ömerci, kariyerine 1994-1998 yıllarında Aygaz’da Reklam ve Halkla İlişkiler Uzmanı olarak başladı. 1998-2004 yılları arasında Goodyear Türkiye’de Reklam Müdürü, 2004-2008 yılları arasında Real Hipermarketler A.Ş.’de Pazarlama Müdürü, 2008-2009 yılları arasında Collezione’de Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı ve 2010-2015 yılları arasında ise Defacto’da Pazarlama Direktörü olarak görev aldı. Ziylan Grup ailesine katılmadan önce 2015-2016 yılları arasında ATU Duty Free’de Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.

İlginizi Çekebilir

Büyükyalı İstanbul tanıtıldı

Emlak Konut GYO güvencesiyle Özak GYO, Ziylan Grup ve Yenigün İnşaat’ın, İstanbul Kazlıçeş…