Anasayfa TÜRKİYE Wyndham, Days İnn’i Türkiye’ye getirecek
TÜRKİYE - 5 Temmuz 2018

Wyndham, Days İnn’i Türkiye’ye getirecek

Bünyesindeki alt markalarla birlikte Türkiye'de 65 oteli olan Wyndham Days Inn'i de getireceğini açıkladı

Wyndham Grubu bünyesindeki alt markaları ile Türkiye’de büyümeye devam ediyor.
 
Şu anda Türkiye’nim çeşitli yerlerinde garklı markalarındahn toplam 65 otele adını veren grup markalarına bir yenisi daha ekleniyor.
Wyndham Hotels & Resorts Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı Edwin Broers, İstanbul, Gaziantep ve Bursa gibi hızlı büyüyen şehirlerin yanı sıra İznik ve İsparta gibi atılım yapan yerlerle de ilgilendiklerini söylüyor.
 
Bu yıl içinde Türkiye’de 8 yeni otel açmayı planladıklarını ifede eden Broers, bünyelerindeki markalardan Days Inn by Wyndham’ı da Türkiye’ye getireceklerini belirterek “Türkiye’nin geniş marka yelpazemiz açısından önemli bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyoruz” dedi.
 
Edwin Broers bünyelerindeki markalardan Türkiye’deki otellere bu yıl 8 otel daha ekleneceğini, Türkiye’deki otel sayısını 2020’de 100’e çıkartacakların söyledi.
 
Broers, Wyndham bünyesinde farklı kategorilerden 20 markanın dünyanın çeşitli ülkelerinde 9 bin otel bulunduğunu  buna yatırımı devam eden toplam 147 bin oda kapasiteli 1.200 yeni otel daha ekleneceğini söyledi.

İlginizi Çekebilir

Amerikalı Milyarder David Koch Öldü

Amerikalı milyarder, sanayici, hayırsever, politik aktivist David Koch 79 yaşında hayata v…