Anasayfa DİĞER Vakıf Emeklilik 2014 faaliyet raporuna ödül
DİĞER - 23 Temmuz 2015

Vakıf Emeklilik 2014 faaliyet raporuna ödül

Vakıf Emeklilik, 2014 Yılı Faaliyet Raporu ile Amerikan İletişim Profesyonelleri Kuruluşu yarışmasında ödül kazandı.

Vakıf Emeklilik, 2014 Yılı Faaliyet Raporu ile Amerikan İletişim Profesyonelleri Kuruluşu (League of American Communications Professionals-LACP) tarafından düzenlenen LACP Vision Awards Yarışması’nda Altın Ödül kazandı.

Şirket açıklamasına göre Vakıf Emeklilik, 2014 Yılı Faaliyet Raporu ile dünyanın en seçkin yarışmalarından biri olarak kabul edilen LACP Vision Awards Yarışması’ndan altın ödülle döndü.

Şirketin “Sarı Sayfalar” konsepti ile hazırlanan 2014 Yılı Faaliyet Raporu, jüri tarafından kapak tasarımı ve baskı kalitesi, üst düzey yönetici mesajları, rapor anlatımı ve mesajın netliği ile finansal verilerin sunumu konularında değerlendirilerek Altın Ödül’e layık görüldü. 

Kendi sektöründe yarışmaya katılan en iyi faaliyet raporlarından birisi olarak değerlendirilen rapor, aynı zamanda uluslararası alanda en iyi ilk 100 rapor sıralamasında 97., EMEA bölgesindeki en iyi ilk 50 rapor sıralamasında 46., Türkiye’deki en iyi ilk 20 rapor sıralamasında ise tek emeklilik şirketi olarak yer aldı.

İlginizi Çekebilir

ABD’de Endeksler Düşüşle Açıldı

Açılışın ardından Dow Jones endeksi yüzde 0,27 azalışla 27.146,06 puan, S&P 500 endeks…