Anasayfa Güncel Haberler Starbucks, ünlü sanatçıyla yeni bir içecek çıkaracak
Güncel Haberler - LIFESTYLE - 6 Mart 2019

Starbucks, ünlü sanatçıyla yeni bir içecek çıkaracak

Starbucks, ABD’li şarkıcı Ariana Grande ile yaptığı iş birliğinin bir parçası olarak menüsüne “cloud macchiato” isimli bir içecek ekliyor.

Business Insider’da yer alan habere göre,  dev kahve dükkanı zinciri Starbucks, ABD’li şarkıcı Ariana Grande ile yaptığı iş birliği kapsamında, menüsüne “cloud (bulut) macchiato” isimli bir içecek ekliyor. Belirtilene göre, bu içecek, klasik macchiato ile soğuk köpüğü bir araya getiriyor.

Cloud macchiato, karamel ya da tarçın aromasıyla sunulacak ve soğuk ya da sıcak olarak servis edilecek. Bununla birlikte bu yeni içecek, kahve dükkanı zincirinin kalıcı bir ürünü olarak Starbucks menüsündeki yerini alacak.

Bu yeni Starbucks içeceğinin isminin cloud macchiato olarak belirlemesinin sebebi, Ariana Grande’nin bulutlara -ve bulut emojilerine- olan düşkünlüğü. Hatta ünlü şarkıcı, geçen ay “Cloud” isimli bir parfüm bile çıkardı.

Bunların yanı sıra Business Insider’ın edindiği bilgilere göre, Starbucks, cumartesi günü Ariana Grande’nin şarkıları ve en sevdiği müziklerin bir kısmını içeren bir çalma listesi çıkarmayı planlıyor. Aynı zamanda kahve dükkanı zinciri, 8 Mart Cuma günü “Kadınlar Günü” için de bir çalma listesi sunacak.

İlginizi Çekebilir

Schultz, ABD’nin yeni başkanını belirleyebilir

ABD başkanlık seçimi için partiler ısınmaya başlarken Starbucks’ın patronu Howard Sc…