Dünyanın en konforlu ve lüks trenleri

Dünyanın bazı yerlerinde hizmet veren şık ve konforlu trenler eşsiz manzaranın yanı sıra keyifli bir seyahat vadediyor.


1 | 7
 
Belmond Grand Hibernian
Belmond Grand Hibernian
Belmond Grand Hibernian'ın odaları Kral George devri otel süitlerini aratmıyor, rahat gözlem vagonları ise Dublin'den Cork'a veya Belfast'a giderken koyunlarla kaplı yemyeşil kırları izlemek için ideal. Fiyatları ise 3 bin ila 10 bin arasında değişiyor. 

2 | 7
 
Pride of Africa
Pride of Africa
Güney Afrika, Cape Town, Tanzanya ve Darüsselam güzergahında keyifli bir yolculuk için ortalama 5 bin ile 10 bin arasında bir ücret ödemeniz gerekiyor.
 

 

3 | 7
 
Trans-Sibirya Ekspresi
Trans-Sibirya Ekspresi
Dünyanın en lüks hatlarından biri olan Trans-Sibirya Ekspresi, Moskova, Pekin ve Vladivostok arasında hizmet sunuyor. Bilet fiyatları ise 600 ve bin dolar arasında değişiyor.
 

4 | 7
 
Train Suite Shiki-shima
Train Suite Shiki-shima
Train Suite Shiki-shima'nın yalnızca 10 kabini var ve ülkeni ilk Michlin yıldızlı şefi Katsuhiro Nakamura'nın kaiseki mutfağından seçkier sunuyor. Bilet fiyatları 3 bin ile 10 bin dolar arasında değişiyor. 

 

5 | 7
 
Royal Rajasthan on Wheels
Royal Rajasthan on Wheels
Bir spa'sı da olan ve tekerlekli bir saray denebilecek Royal Rajasthan on Wheels, yedi gecelik bir yolculukla Hindistan'ın tapınaklarını, kalelerini ve Tac Mahal'i keşfediyor. Bilet fiyatları 6 ile 12 bin arasında değişiyor. 

6 | 7
 
Venedik Simplon-Orient Ekspresi
Venedik Simplon-Orient Ekspresi
Londra, Venedik ve İstanbul arasında 1920'li yıllardan kalma vagonlarla tarihi bir yolculuk fırsatı sunan Venedik Simplon-Orient Ekspresin bilet fiyatları 2 bin ile 9 bin dolar arasında.
 

 

7 | 7
 
Blue Train
Blue Train
Pretoria'dan Cape Town'a giden Blue Train, tek gecelik yolculuğunda Güney Afrika'nın manzaralarını sahneye çıkarıyor ve elmas çıkarılan maden kenti Kimberley'de bir de mola veriyor. 

 

 

 

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X