ECE Türkiye’de yönetim değişikliği

Stefan Zeiselmaier, ECE Türkiye’nin yeni CEO’su olarak atandı.


  FOTOĞRAF: ARŞİV
27.08.2018
ECE Türkiye’de yönetim değişikliği

Eylül 2018 itibariyle Stefan Zeiselmaier, şirketin CEO’su olarak atanacak. Kendisi, ECE Türkiye’den Ağustos sonu itibariyle ayrılma kararı alan Pınar Yalçınkaya Hacaoğlu’nun yerine geçecek. Buna  istinaden ECE Türkiye yönetim kurulu, yeni CEO Stefan Zeiselmaier ve hâlihazırda görevine devam eden CFO Nuri Şapkacı’dan oluşacak.
 
ECE Grubu CIO’su Henrie W. Kötter, “ECE Türkiye’nin yönetimini Stefan Zeiselmaier’e emanet etmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Kendisi hem Almanya’da hem de uluslararası pazarlarımızda engin tecrübelere sahiptir. Ayrıca, sektörümüzde ve ECE Grubu içerisinde köklü bir geçmişi de bulunmaktad��r” dedi. Sayın Kötter ayrıca, “Sayın Hacaoğlu’nun görevinden ayrılma kararından üzüntü duyduk. Kendisine ECE Grubu’na katkılarından dolayı teşekkür ediyor, gelecekteki kariyerinde başarılar diliyorum” diye ekledi.
 
Stefan Zeiselmaier, 1996 yılından beri ECE Grubunda görev almaktadır.HABERİ PAYLAŞ

 
 
 
 
 

 

 

 BENZER HABERLER

'Veriler büyümede ılımlılığa işaret ediyor'
 
Draghi'den negatif faiz değerlendirmesi
 
Draghi: Euro Bölgesi'nde büyüme gelişiyor, işler yolunda

ECB'den sürpriz beklenmiyor
 
Piyasalar ABD'nin tarım dışı istihdam verisine odaklandı
 
Draghi: ECB tüm araçları kullanmaya hazır
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X