ECE Türkiye’de yönetim değişikliği

Stefan Zeiselmaier, ECE Türkiye’nin yeni CEO’su olarak atandı.


  FOTOĞRAF: ARŞİV
27.08.2018
ECE Türkiye’de yönetim değişikliği

 

 

 

 

Eylül 2018 itibariyle Stefan Zeiselmaier, şirketin CEO’su olarak atanacak. Kendisi, ECE Türkiye’den Ağustos sonu itibariyle ayrılma kararı alan Pınar Yalçınkaya Hacaoğlu’nun yerine geçecek. Buna  istinaden ECE Türkiye yönetim kurulu, yeni CEO Stefan Zeiselmaier ve hâlihazırda görevine devam eden CFO Nuri Şapkacı’dan oluşacak.
 
ECE Grubu CIO’su Henrie W. Kötter, “ECE Türkiye’nin yönetimini Stefan Zeiselmaier’e emanet etmekten büyük memnuniyet duyuyoruz. Kendisi hem Almanya’da hem de uluslararası pazarlarımızda engin tecrübelere sahiptir. Ayrıca, sektörümüzde ve ECE Grubu içerisinde köklü bir geçmişi de bulunmaktadır” dedi. Sayın Kötter ayrıca, “Sayın Hacaoğlu’nun görevinden ayrılma kararından üzüntü duyduk. Kendisine ECE Grubu’na katkılarından dolayı teşekkür ediyor, gelecekteki kariyerinde başarılar diliyorum” diye ekledi.
 
Stefan Zeiselmaier, 1996 yılından beri ECE Grubunda görev almaktadır.HABERİ PAYLAŞ

 
 
 
 
 

 

 

 BENZER HABERLER

GE, Türkiye’de 70’inci yılını kutladı
 
Telekom şirketlerinin yeni çağı
 
GE’den rüzgara yerli kanat

AB'den 3 dev firmaya suçlama
 
GE, Baker Hughes'un yüzde 62,5'ini satın aldı
 
Bosch ve GE Digital, ‘IoT’ için ortak çalışacak
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X