Anasayfa LIFESTYLE Disney: 18+ Marvel filmleri yapmaya devam edeceğiz
LIFESTYLE - 6 Şubat 2019

Disney: 18+ Marvel filmleri yapmaya devam edeceğiz

Deadpool’un her yeni filmi, hatta Deadpool 2’nin sansürlenmiş hali bile gişeyi paramparça etmeye devam ediyor. Bununla birlikte Disney ve Marvel’ı +18 filmlerle ilgili ağır eleştirenler de yok değil. Disney CEO’su Bob Iger, R-Rated (+18) filmlerle ilgili bir çekinceleri olmadığını ve bu tür filmlerin çekilmeye devam edeceğini resmen açıkladı.

Bob Iger, açıklamalarında şunları kaydetti:

“Disney’in klasik etkisi dışında, Fox için kesinlikle bir fırsat ve bir popülerlik görüyoruz. Bundan ötürü Marvel fanları arasında oldukça popüler olan +18 Deadpool filmlerine deavm edeceğiz. Hatta bunun için daha fazlası bile mümkün olabilir. Disney’in ve Marvel’ın ürünlerine ilgi duyan izleyicileri keskin çizgilerle birbirinden ayırma niyetinde değiliz.”

Görünen o ki Marvel’ın sinematik evreni, Avengers temelinde hikaye bazlı ilerleyecek olsa da Deadpool gibi yapımlarla da sık sık karşılaşacağız. X-Force projesi de bunun bir başka uzantısı olacak gibi görünüyor. Hatta çok yakın zamanda Kitty Pryde’a özel bir solo film dahi görmemiz olası. (Webtekno)

İlginizi Çekebilir

Rolls-Royce, Siemens ile elektrikli uçak bölümü için anlaştı

Siemens, elektrikli uçak bölümünü (eAircraft) bölümünü, dünyanın en büyük uçak motoru üret…