“Boxer" yenilendi!

Boxer Dergisi, ara vermiş olduğu yayın hayatına güçlenmiş kadrosu ve yenilenen içerikleriyle yeniden başladı.


  FOTOĞRAF: BOXER
27.02.2018
“Boxer" yenilendi!

Piyasaya çıktığı 2004 yılından bu yana erkeklerin ilk tercihi olan Boxer Dergisi, ara vermiş olduğu yayın hayatına güçlenmiş kadrosu ve yenilenen içerikleriyle yeniden başladı.
 “Erkekler Boxer okur” sloganıyla yola çıkarak kısa zamanda “Türkiye’nin En Çok Satan Erkek Dergisi” unvanını kazanan Boxer, yarattığı marka algısını dopdolu içeriklerle daha kaliteli hale getirmeyi sürdürüyor. Tarafsız ve bağımsız yayın politikası ilkesiyle çizgilerinden asla ödün vermeyen derginin kadrosu deneyimli gazetecilerden ve editörlerden oluşuyor.
Ekim ayında yenilenmiş yüzüyle www.boxerdergisi.com.tr adresinde dijital yayın hayatına başlayan Boxer’da otomobilden teknolojiye, spordan modaya, kültür & sanattan sağlıklı yaşama pek çok farklı alanda erkekler için ilgi çekici içerikler yer alıyor. Kısa sürede aylık ortalama 1 milyonun üzerinde tekil ziyaretçiye, 8 milyonun üzerinde sayfa gösterimine ulaşan dijital platform, her geçen gün okuyucu sayısını arttırmaya devam ediyor.
2018 yılı içerisinde basılı yayın hayatına yeniden dönmeyi sabırsızlıkla bekleyen Boxer Dergisi, geçmiş dönemdeki başarısını katlayarak arttırmayı hedefliyor.HABERİ PAYLAŞ

 
 
 
 
 

 

 

 BENZER HABERLER

Türkiye'nin ihracat şampiyonu THY oldu
 
THY'den 3. havalimanı için National Geographic'e teklif
 
THY ve Türk Telekom ABD'li kuruluşlara reklam vermeyecek

'Havacılık tarihinin en büyük göçü başlayacak'
 
Piyasalarda rahip Brunson etkisi
 
Zirvedeki isimlerin mezun olduğu okullar
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X